Niedziałaące kody do NWN 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Arin Gend,
A ja myślałem że trzeba napisać tylko kod , a tu trzeba dopisać jeszcze plusik . Dotąd pisałem tylko np ``SetSTR`` . Dzięki.
Lionel,
Nadal nie podałeś konkretnego kodu, więc nie mam pojęcia jak dokładnie ci pomóc, ale jeżeli jest to kod na zmianę statystyk, to zerknij tutaj, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś. Więc jeżeli chcesz zmienić, np. siłę do 20, to wpisujesz SetSTR +20.
Arin Gend,
po prostu wpisuje kod,wyskakuje kursor jak do rzucania zaklęć,klikam na siebie(nie na obrazek).zmiany opisane w kodzie nie są dodane do postaci ,ale czy czasami nie trzeba wpisać liczby w kodzie?
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik legnar kedwyr dnia niedziela, 17 czerwca 2012, 17:01 napisał

to co napisałem w kodzie nie jest w mojej postaci.


Nie zrozumiałem, o co dokładnie chodzi. Można rozwinąć?
legnar kedwyr,
to co napisałem w kodzie nie jest w mojej postaci.
Lionel,
A jaki konkretnie kod chcesz użyć? Sprawdź czy poprawnie wpisałeś sekwencję, chociaż jak się pojawia informacja o określeniu celu, to powinno działać.
legnar kedwyr,
gram w nwn.klikam` i tab.wyskakujelista kodów. wpisuję jeden z nich i wyskakuje mi ``entared targed mode`` czu jakoś tak.klikam na swoią postac w grze i nic.POMOCY
Wczytywanie...