Pobieranie plików w Wiedźminie 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Dziwne, bo ja znajduje gry w pełnej wersji także na GoG-u, Steamie, czy kilku innych platformach...
Gość_Madre*,
Wystarczy przerwać aktualizację i uruchomić ją ponownie wybierając język angielski zamiast polskiego.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Jak dla mnie to reinstall tylko został (reinstall czyli miecz na błędy)

A co do

Cytat

Już wiem czemu wolę grać na piratach.


To najlepiej mieć legala, ale w postaci ,,niepłyty" na nowych kompach, a na starych płytowe
Withord,
3 dni ściągałem te aktualizacje bo mam bardzo kiepski net a bez nich nie da się grać i na koniec zostałem uraczony czymś takim.


Ściągnąłem i zainstalowałem najpierw paczkę językową a potem dopiero właściwego patcha, a tamtą widzę że już wyrzuciłem. Jeśli ktoś zna jakiś sposób na sprawienie żeby to zadziałało inny niż ponowne ściągnięcie i reinstall to będę wdzięczny.
Już wiem czemu wolę grać na piratach.
Sosna,
To nie temat o kartach, ale ta, którą podałeś spokojnie wystarczy na wieśka, tylko czy nie okaże się, że jest ona niewspółmiernie dobra od reszty podzespołów, w Twoim kompie, przez co nie wykorzystasz w pełni jej potencjału.

Polecam poczytać np. tutaj: http://www.purepc.pl/...adnik_zakupowy - różne zestawy komputerowe układane, przez ludzi którzy się na tym znają.
Bard Card,
Witam, mam kolejny problem, otóż po pobraniu patcha i uruchomieniu gry pokazuje mi się czarny ekran, słychać muzykę ale nic po za tym. Co może być przyczyną?

[Dodano po 14 dniach]

Wyszło na to, że moja karta graficzna jest za słaba i mam zamiar kupić tą-> http://www.komputron...E_-fc966b6f.png co o niej myślicie i czy warto?
Jesli macie własne propozycje piszcie
Rebeliant222,
sprawdze:) a jak mam to zaistalowac ?? GOG.com Downloader mode
Faster, more convenient downloads! Learn more
Game downloads
Game installer (part 1 of 10) 2 MB
Game installer (part 2 of 10) 1 MB
Game installer (part 3 of 10) 2 GB
Game installer (part 4 of 10) 2 GB
Game installer (part 5 of 10) 2 GB
Game installer (part 6 of 10) 2 GB
Game installer (part 7 of 10) 2 GB
Game installer (part 8 of 10) 2 GB
Game installer (part 9 of 10) 2 GB
Game installer (part 10 of 10) 2 GB czy musze to wszystko sciagnac od wiedzmina 2 ??? posadam orginalna wersje gry i mam plytke dysk 1 lecz drugej plytki niemam;( gdy instaluje dysk 1 to potem musze wlozyc dysk 2 ale go niemam ! da rade poprostu te pliki zaznaczyc kture sciaglem i dalej instalowac ???
  • 2mng60m.jpg
Courun Yauntyrr,
Najlepiej jest skorzystać z GOG.com. Tam jest wersja zapasowa gry w paczkach po 2GB i 1GB - o ile rzecz jasna masz oryginał. Link do kopii można szybko znaleźć na głównej stronie gry.
Rebeliant222,
[img]Witam szukam pomocy!! potrzebuje pliki z drugiego dc od wiedzmina 2 bo mi plytka pekla ;( czy mozna gdzies te pliki zegrac z neta czy cos ???aa moze ktos mi je wysle jakos ?? pomocy plisss!
  • images.jpg
Bard Card,
Mi wyszło podobnie ale komputer zaczął pobierać pliki o godzinie 11:00 i po 7 godzinach czas sie mu nie zmienił.
Bard Card,
Tego nie wiem, ale u mnie wersja rzeczywiście była rozszerzona a co odo netu mamy takie same prędkości więc nie wchodzi on w rolę.
eimyr,
Jeśli nie masz wersji STEAM postępuj zgodnie tą stroną. Pamiętaj jednak, że masz do ściągnięcia około 10 GB, więc nie spodziewaj się, że to potrwa 15 minut. Byś może twój kumpel ma dużo lepszy net albo nie ściągał Edycji Rozszerzeonej.
Bard Card,
Witam. Mam dosyć nietypowy problem ponieważ kupiłem niedawno grę Wiedźmin 2 Zabójcy Królów, zainstalowałem ją i wszystko było dobrze do momentu rozpoczęcia pobierania głównych plików które miało trwać 2 dni i 22godziny a u mojego kolegi ta sama gra pobierała pliki z internetu w czasie około 2 godzin a prędkości internetu mamy takie same. Co może być tego przyczyną i czy da się to skrócić? Proszę Was o pomoc.
Wczytywanie...