Uwaga czy są tu jacyś Administratorzy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Archeo.
Wiktul,
Drogi Alterze, wystarczy, że na stronie głównej zajrzysz tutaj - http://gexe.pl/redakcja lub na dole strony głównej forum klikniesz czerwony napis Władcy - http://forum.gexe.pl/index.php?app=members§ion=view&module=list&filter=24
a wszystko stanie się jasne Zapewniam Cię, że zaglądam tutaj codziennie, a żadnej wiadomości od Ciebie nie otrzymałem. Jeśli masz jakąś sprawę do omówienia - służę pomocą.
Medivh,
Sesja. I wszystko jasne.
Trzeci Kur,
Jest już prawie lato, kończą się semestry, zaczynają egzaminy, są matury - chyba zrozumiałe, że ruch na forum jest mniejszy;)
Czarny Kruk,
Nie chodzi mi , żeby siedzieli codziennie ale przynajmniej raz lub dwa razy w tygodniu. Ale dzięki napisze do innych Adminów
Sosna,
Nazin to admin techniczny, który nie udziela się zbyt aktywnie na forum jednak wspiera w razie potrzeby forum właśnie od strony technicznej. Matt, patrząc po jego ostatnich postach też ostatnio rzadko się udziela. Co do liczby userów, kiedyś, dawno temu było ich z pewnością więcej ale w ostatnich latach liczba osób aktywnych wydaje mi się na stałym poziomie (ktoś ma na ten temat jakieś dane?).

Z aktywnych adminów/modów, są z pewnością Wiktul, Medivh, Kiyuku, Courun,Tokar. Po prostu trafiłeś nie do tych co trzeba, posiadanie tytułu nie zawsze zobowiązuje do siedzenia na forum dzień w dzień
Raven Captain,
Pisz do Wiktula. On tu adminem jest


A co do ruchu na forum: A jak Raven mówił, że gexe zdycha to nikt chciał słuchać
Czarny Kruk,
Tak jak w temacie nie mogę się z kontaktować z żadnym adminem pisałem do Matthias Circello - Administrator , Nazin - Administrator techniczny i nikt nie raczył odpisać mi ja tu przybyłem po to by pisywać w dużym i dosyć fajnym forum , ale oprócz paru osób mogę wyliczyć na palcach jednej ręki to nikogo tu nie ma myślę , że mój apel kogoś zainteresuje!!! Bo jeśli nie to po co takiej dużej stronie o grach RPG forum na którym nic się nie dzieje , mało tego niema ani jednego Admina może , było tu kiedyś gęsto ale teraz to po prostu umiera. ;/
Wczytywanie...