Uniwersum GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Jakby co to ja jestem chętny. Kontakt tylko przez PW na GeXe
Sosna,
Acha, w takim razie wybieram trzecią opcję z ankiety, choć może znajdziesz tutaj jakiś chętnych, osób zainteresowanych fantasy i RPG jest tu przecież dużo
Ashantir,
Sosna napisał:

Cytat

Ale tobie chodzi o to żeby wspólnymi siłami coś stworzyć? Czy o to żeby w jakiś sposób przerabiać to forum, wprowadzać na nim nowe zasady?


Chodzi o to pierwsze. Aby stworzyć wspólnymi siłami nowy świat fantasy typu np. Śródziemia, czy Zapomnianych Krain.
Lionel,
W mojej wyobraźni to Dwór leży gdzieś w Faerun i zawsze się do tego odnosiłem. Jakkolwiek dziwnie by to brzmiało.
Sosna,
Ale tobie chodzi o to żeby wspólnymi siłami coś stworzyć? Czy o to żeby w jakiś sposób przerabiać to forum, wprowadzać na nim nowe zasady?

Jeśli to pierwsze to ok, szukaj może kogoś znajdziesz, druga opcja nie wchodzi w grę, gexe to spore forum z długą tradycją, więc takie zmiany są nie do wprowadzenia, bo tu nie wystarczy decyzja kilka osób, ale całkiem sporej grupy, do takich celów lepiej nadają się mniejsze i nowsze fora.
Trzeci Kur,
Jemu chyba chodzi o coś więcej niż tylko rangi forumowe;p
Obserwator,
Jak jesteś dość twórczą osobą i masz bogatą wyobraźnię możesz coś takiego stworzyć ale jak napisał D N mamy dwór i poddanych
Ashantir,
Chodzi mi o świat. Świat, uniwersum fantasy. Typu Zapomniane Krainy, Śródziemie. Szukałem na forum, ale nigdzie o czymś takim informacji nie znalazłem.
D N,
Uniwersum już istnieje - dwór i jego członkowie oraz wierni poddani.
Ashantir,
Witam. Tak jak w temacie miałbym do was, użytkowników tego portalu, pytanie. Co myślicie o tym, aby stworzyć na forum uniwersum fantasy? Moim zdaniem byłoby to ciekawe. Wielu z was stworzyło własne światy, a taka praca zespołowa może być ciekawa. Jesteście zainteresowani?
Wczytywanie...