Tworzenie postaci - dylemat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

indignus,
Spinki do kradziejowania można znaleźć u kupców sprzedających medykamenty. Warto też przejść się do Goodsprings, do Goodsprings General Store i Prospector Saloon. Chet, lub Trudy w barze, mogą mieć kilka na stanie.
Jeździec Apokalipsy,
Czyli dla pana Tak nie wypełniać już a dla Cezara jeszcze mogę coś pomóc. Teraz mam za to kolejny problem. Gdzie można znaleźć lub kupić spinki. Chyba nie chcący wywaliłem wszystkie i nie mogę przejść 2 misji w których muszę koniecznie otworzyć zamek.
Gość_Baalnazzar*,
Co do bunkra sekuritronów, to Cezar pomyśli, że hałas z bunkra oznaczał, że go zniszczyłeś i możesz dalej robić qesty dla Legionu (tylko się nie zapędzaj, bo House nie będzie chciał z tobą gadać). Chanów to mogłeś dla Pana Tak załatwić, ale nie drąż dalej tego zadania, bo Pan House też cię będzie o zwerbowanie frakcji z tego zadania (bądź unicestwienie), a co do Boomersów, to nie ważne dla kogo ich zwerbowałeś, bo ostatecznie pomogą tej frakcji, od której wziąłeś finałową misję
Jeździec Apokalipsy,
Masz rację sam zobaczę. Tylko mam pytanie odnośnie questów. Mam zadania:

Pomoc cezarowi(byłem w bunkrze Senturionów i je ulepszyłem dla Housa)
Pomoc dla Pana Tak w sprawie tego wsparcia(pomogłem Chanom)
Pomoc dla Housa z Boomerami

I mam pytanie. Czy mogę zrobić wszystkie 3 zadania? Czyli pomagać wszystkim naraz , zgarnąć expa a potem i tak wybrać po czyjej stronie staje? Bo chcę poprzeć Housa. Ale nie lubię jak mam w dzienniku zadania , których np nie mogę ukończyć.
indignus,
Znaczy prosisz o mega spoiler... Nie, ja Ci nie pomogę, w każdym Falloucie(no poza trójką...)frajdę daje odkrywanie na koniec cośmy spieprzyli Poza tym, powinieneś wyrobić sobie jako takie zdanie na temat każdej z frakcji i samemu "wymyślić" komu pomóc. Sposobności ku temu jest wiele. Mi tylko szkoda, że Enklawa odegrała tak małą rolę w NV

Co do pytania czy poziom nie za niski na questa z Bennym odpowiem moim ulubionym słowem: zależy Jeśli masz wysoki Speech, znaczy ten... Retorykę, o! Wtedy quest powinien pójść gładko. Co do wymaganego poziomu Retoryki nie pamiętam, bo grałem tak dawno temu... Chyba tylko ja jeden kupiłem grę parę dni po premierze
Jeździec Apokalipsy,
Dzięki za odpowiedzi. Czyli ten piesio będzie ze mną biegać jak na razie. Na pewno nie będzie przeszkadzać a może się przyda. Mam jeszcze tylko pytanie odnoście Lv. mam 10 Lv i mam już misję z Bannym(tym co mnie zabił)i czy mój Lv nie jest za mały? Bo wydaje mi się że tak.

[Dodano po 22 godzinach]

Powyższe już nie aktualne. Ale mam pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć mniej więcej co się stanie jak stane po stronie Legionu , RKN , Yes Mana i Dr Housa? Bo jakoś do końca nie wiem o co kto walczy i nie wiem komu pomóc.
Chaaber,
Do Jacobs Town sie idzie mega naokoło, polecam to na trochę późniejszy lvl, bo tam w miarę silni przeciwnicy mogą wyskoczyć po drodze. Złote gekony chyba z tego pamiętam, albo zwykłe, które i tak są mega mocne.
sirgrubhy,
O to się nie martw. Później cie rozgrzeszą
Jeździec Apokalipsy,
Gra się bardzo dobrze. Tylko napotkałem 2 problemy. A nie chce zakładać nowego tematu.

1) Jak mam się dostać do Jacobs Town(misja z Rexem) z NV sie nie da bo wszędzie mur i nie mam pojęcia jak ja mam tam niby dojść.

2) Jestem wrogiem publicznym u kajdaniarzy i Nielubianym u legionu. Ale ja chcę potem grac po stronie Legionu, a jak na razie sami mnie atakują. Czy potem będę mógł nabić u nich reputacji?
Chaaber,
Da się wbić inne umiejętności nawet na 100, ja kończyłem grę chyba z 5 stówkami, (broń palna, energetyczna, otwieranie zamków, hakowanie, perswazja, chyba naprawa jeszcze albo handel). Poza tym, poziom jest nieograniczony w NV, więc można bić do oporu umiejętności Fakt, percepcji trochę mało i szczęścia. Ale jak chcesz robić mięśniaka na broń ręczną to spoko. Ja nigdy nie uznaję wielu punktów w kondycję w Falloucie, ale też nie walczę na krótki dystans, więc Have fun napisz jak wrażenia z gry takim stworem
eimyr,
Charyzma 1 = twoje rozmowy są na poziomie szympansa. Szczęście 2 - zapomnij o krytykach. Percepcja 2 - musisz mieć kogoś, kto będzie dla ciebie zauważał wrogów w drużynie.
Jeździec Apokalipsy,
Już zrobiłem postać. A staty mam takie:

Siła - 9
Percepcja - 3
Wytrzymałość - 8
Charyzma - 1
Inteligencja - 9
Zwinność - 9
Szczęście - 2


Z perków nieobowiązkowych mam: Wątła Budowa(+1 zwinność) i Zbudowany by niszczyć 3% szansa na krytyka, ale broń o 15% szybciej się niszczy. A 3 umiejętności , które rozwijam to: Broń Biała / Skradanie / Walka Wręcz. Broń biała bo nią będę walczyć , skradanie bo będę się skradać i walkę wręcz bo jest wymagana to kilku dobrych perków i czasami po walczę na ręce jak znajdę dobry sprzęt. A perki w które będę inwestować to: Cichobieg , Przebijający Cios , Siepacz , Ninja , Niepowstrzymana Siła. Nad innymi jeszcze myślę np Piroman , Pośpiech Kostuchy. Mam tylko jeszcze pytanie jak rozwinę Broń białą/Skradanie/Walkę wręcz na 100
to czy będę mógł wbić np inne umiejętności na 60-70 poziom czy nie za bardzo?
Chaaber,
Obiema będzie trudniej niż dystansową, ale jak dobrze zbierzesz drużynę, to nie powinno być problemu. Poczytaj na Fallout Wiki coś o tych broniach. Lepsze DPS mają chyba białe, więc wychodzi na to, że większą siekę nimi zrobisz
Jeździec Apokalipsy,
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze tylko takie pytanie czy warto wybrać broń białą lub walkę wręcz? Czyli czy są jakieś dobre bronie, bo np w Morrowindzie granie Mnichem było bezużyteczne.
Chaaber,
Jak małe pistolety, no to umiejętność guns napewno, speech jak chcesz coś gadać no i broń biała bądź skradanie do tych cichych zabójstw. Do skradania chyba się zręczność liczy, nie pamiętam dokładnie. W każdym razie, napewno zręczność i inteligencja do takiej postaci będą potrzebne. Na broń białą potrzebna będzie siła, ale polecam raczej skoncentrować się albo na pistoletach albo na białej, będzie łatwiej. Z bronią białą to ścieżka Legionu Cezara będzie ładnie grała pewnie, a z pistoletami można wszędzie się ładować fabularnie ;P Co do liczb w SPECIAL to nie umiem tak stricte co do numeru wskazać ile gdzie, w tej grze opłaca się wszędzie coś mieć punktów. Trochę inaczej niż w F2. Miłej gry, daj znać jak poszło tworzenie postaci
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Postanowiłem zagrać w F:NV. I już na wstępie mam dylemat. Nie wiem zbytnio jakie cechy , umiejętności itp wybrać. Czy mógłby ktoś napisać ile i gdzie inwestować punktów? A mam zamiar grać postacią która polega bardziej na cichej eksterminacji + broń biała(jeśli jest jakaś dobra) i małe pistolety. Ale żeby i trochę pogadać umiał. Mógłby ktoś pomóc? Z góry dzięki za pomoc.
Wczytywanie...