[Zwiastun] „Gra o tron” – cena grzechów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Frey,
Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że uda mi się skończyć książkę (drugi tom) przed drugim sezonem.
Vitanee,
Ciekawa jestem jak sprawdzi się Martin w roli reżysera.
Tokar,

Stacja HBO, zgodnie z niepisanym zwyczajem, przyszykowała na dobry początek tygodnia kilka smakowitych materiałów związanych z drugim sezonem „Gry o tron”. Na pierwszy ogień idzie najświeższy zwiastun, który obok paru znajomych scenek i cytatów, prezentuje multum zupełnie nowych urywków. Spostrzegawczy z pewnością dostrzegą starego Maestera Cressena, a także znamienną chwilę powstania „Światłonoścy”.

gra o tron

Jeżeli wspomniana zajawka nie zaspokoi w pełni Waszych wilczych apetytów, to co powiecie na iście królewski deser? Twórcy adaptacji postanowili tym razem przybliżyć fanom produkcji profile dwóch kolejnych bohaterów, którzy będą głównymi graczami w nadchodzącej „Wojnie Pięciu Królów”. Mowa tutaj o Robbie Starku, niedawno obwołanym „Królu Północy”, a także Stannisie Baratheonie, czyli prawowitym władcy Westeros – desperacie, cieszącym się minimalnym poparciem wśród szlachty i ludu.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Robb Stark

Stannis Baratheon

Premiera drugiego sezonu „Gry o tron” już 1 kwietnia. Natomiast w Polsce odcinek „The North Remembers” trafi na szklane ekrany następnego dnia, czyli w poniedziałkowy wieczór.

Wczytywanie...