Mass Effect: Infiltrator – gra na urządzenia przenośne iOS - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ammon,

Pomimo tego, że jestem zagorzałym fanem marki "Mass Effect", to przeraża mnie fakt, że twórcy tego kosmicznego uniwersum żerują na swoich fanach. W jaki sposób? Oferując "specjalny" sprzęt dla graczy z logiem N7 lub zachęcając do kupna dodatków DLC w dniu premiery. Nigdy mi się takie zagrywki nie podobały, ale świat cały czas się zmienia, a wraz z nim kolejne trendy.

mass effect, infiltrator

Dzisiejszego dnia do AppStore trafiła produkcja zatytułowana "Mass Effect: Infiltrator", w której to gracze wcielą się w agenta Cerberusa... uwalniającego więźniów tej organizacji. Fabuła nie prezentuje się zbyt oryginalnie, ale nie to jest najważniejsze. Otóż tytuł, przeznaczony na urządzenia korzystające z systemu operacyjnego iOS, ma być powiązany z trzecią częścią serii. Oznacza to tyle, że agent Cerberusa w mniejszym lub większym stopniu będzie miał wpływ na zakończenie przygód komandora Sheparda.

Brzmi to trochę jak kolejna chęć wyciągnięcia pieniążków od fanów, którzy dla zobaczenia najlepszego z najlepszych zakończeń będą kupować pomniejsze produkcje w znikomym stopniu powiązane z główną historią. Trzeba jednak szczerze przyznać, że graficznie produkcja robi pozytywne wrażenie.

Na zakończenie newsa prawie 12 minutowy gameplay z tej produkcji. Sami oceńcie, czy gra jest warta wydania 5,49 euro.

Wczytywanie...