Gothic 3 QP Pl - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Adam*,
Nie wiem czy w dobry miejscu pisze to ale mam problem odnośnie itemków z qp 4.2 i nie sa one dostepne w mod kicie ma ktoś pomysł jak je wypakować by normalnie w programie były dostepne?
Ranger Krzyś,
Zalatuje to:

K4r00,
Witam wszystkich.

Znalazłem ostatnio moją starą płytkę z GIII, a znalezienie info o końcowym community patchu i QP + CM specjalnie do niego, przyniosło pomysł, by ponownie pobiegać po bezdrożach Nordmaru

Ale mój problem jest następujący, otóż zgrywałem kiedyś kuzynowi G3, a że płytka moja w tamtym czasie była "niedostępna" (po prostu ją zgubiłem), to koleś dostał ode mnie wersję INT, która instalowała się w języku włoskim (nie dało się tego zmienić). Zainstalowałem ją swego czasu również u siebie, ponieważ potrzebowałem parę plików. Także wracając do sedna, gra w wersji INT zostawiła po sobie wredny wpis do rejestru, którego nie mogę nigdzie znaleźć. Oczywiście chodzi mi o wersję językową, bo do instalacji najnowszego QP wymagana jest wersja polska. Zadowolony kończę instalować CP 1.75, odpalam QP i wyskakuje mi takie info, że Quest Pack nie może być zainstalowany, ponieważ moja wersja gry to "Italian".

Odinstalowałem G3 jeszcze raz, usunąłem pozostałości po folderach w moich dokumentach oraz folder z grą i użyłem RegCleanera oraz CCleanera do oczyszczenia pozostałości po grze. Zrobiłem restart i zainstalowałem Gothica ponownie, potem CP itd. ale przy instalacji QP mam to samo, czyli wersję "Italian", mimo, że instalowana była oryginalna polska wersja.

A więc pytanie do Was moi drodzy brzmi:
Jak to ominąć? Jak znaleźć ów nieszczęsny wpis w rejestrze?

Błagam pomóżcie... Szlag mnie trafia, że nie mogę pograć w jedną z moich ulubionych gier.
Sosna,
Widzę że zmian w 1.75 jest sporo, jak dla mnie nie jest to powód do ponownego zagrania w Gothica, ale jak przejrzałem tą listę, to zwróciłem uwagę na kilka detali, które w przeszłości mocno mnie denerwowały, np. ustawianie rozdzielczości.
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Może kogoś to zainteresuje. Niedawno wyszedł ostatni patch do Gothic 3 (1.75) do pobrania tutaj http://ja.gram.pl/blo...sp?id=314&n=86 oraz nowa wersja Quest Pack 4.2 PL z Content Mod 2.4 do pobrania tutaj http://ja.gram.pl/blo...p?id=314&n=89. Ja już zaczynam poszukiwania płyty c G3 bo moim zdaniem każdy pretekst jest dobry w niego pograć.
Sosna,
Grałem nieco choć szczerze mówiąc bez szału, mocno mnie drażnił brak dubbingu, już tak mam. Ale jeśli ktoś nie ma co robić, a gra mu się jeszcze nie znudziła, warte polecenia.
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Nie było żadnego tematu o questpacku do Gothic 3 a jest on tego warty. Dodaje on kilkanaście misji w tym kilka długich. Wszystkie są zgodne z lore. Wyjaśnia też kilka aspektów gry np skąd się wzięły smoki. Ogólnie ten mod dodaje dużo nowych przedmiotów z Gothic 2+ NK. Każdy przedmiot w grze ma podpis. Jedyną wada jest brak dubbingu ale bez tego jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Gothica.


Link do pobrania

http://www.gothic.phx...=details&id=75


PS Questpack należy instalować na wersje 1.74.

[Dodano po dobie]

Może ktoś grał w QP. Jakieś wrażenia? Co wam się spodobało a co nie. Może ja zacznę. Nowe misje jak najbardziej na plus. najbardziej podoba mi się misja o smokach i wątek asasynów. Teraz np kapłani ożywieńców mają swoja historię i wreszcie jest z nimi coś związane. Dodanie do gry Pancerza Łowcy Smoków , Gniewu Beliara , Pancerza Pirata(i Piratów) , Kamienia Przemiany w Smoka. Tak naprawdę nie ma chyba rzeczy do której mogę się przyczepić no oprócz braku dubbingu.
Wczytywanie...