Problem z dźwiękiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Dawno temu miałem identyczny problem i pomogło właśnie albo przywracanie systemu, albo nadpisanie sterowników. I również miałem Realteka, jak rzecze Tar.
Taramelion,
Zintegrowana karta, czy też jakiś SB? Jeśli zintegrowana jaka płyta główna. Jeśli zintegrowana to prawdopodobnie Realtek, spróbuj jego przewalić.
Jeśli podejrzewasz Assasyna, pobaw się jego ustawieniami.
Kresselack,
Windows XP.
Raven Captain,
Jakiego używasz systemu operacyjnego?
Kresselack,
Ostatni punkt przywracania mam bardzo dawno, więc wolałbym tego uniknąć.

Czy możliwe, że jakieś parszywe zmiany wprowadziła instalacja Assassin's Creed 2? Padają na nią podejrzenia, ponieważ nie jestem pewny, czy przypadkiem problem nie pojawił się właśnie po tym.
Medivh,
Przywróć system.
Kresselack,
Problem wziął się znikąd, ponieważ nie uruchamiając komputera od dwóch tygodni nie mogłem wprowadzić żadnych zmian.

Otóż, nie ma dźwięków systemowych, poza tym brak dźwięków przy odtwarzaniu czegoś na youtubie, wrzucie i tym podobnych. Nie ma za co problemów z dźwiękiem na winampie, w grach i w filmach.

Szukałem w internecie czegoś na ten temat. Zarówno jeśli chodzi o dźwięki systemowe, jak i jutuby i resztę. Niestety, żadne z rozwiąząń nie podziałało, a próbowałem:
- odinstalować i ponownie zainstalować Adobe Flash Player
- zmieniać ustawienia przeglądarki (używam Firefoxa, ale problem występuje również w Operze i Google Chrome, więc przyczyna leży gdzieś indziej)
- dodać do rejestru wpis (zaczerpnięte z jakiegoś forum)

Nic nie pomogło. Jakieś propozycje?
Wczytywanie...