Wyłom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Świetnie sam to zrobię skoro nikt nie chce. Już zacząłem prace.
krag,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia sobota, 25 lutego 2012, 10:19 napisał

 Ati z tym spamowaniem to był żart.(od razu widać, że jest jedynaczką bierze wszystko do siebie) A czy przez rekrutację mam rozumieć, że mam zrobić o tym artykuł? (to śmieszne) 


Po prostu na bieżąco są ważniejsze teksty i artykuły do napisania, niż tekst sprzed ponad 7 lat. A ilość osób, która pracuje nad portalem ograniczona. Ot co.
porfirion,
Hmm, napisać parę artykułów niegłupia rzecz... Tylko że czasu mi ostatnio bardzo brakuje. Ale w wakacje, czy w innej nieco wolniejszej chwili zgłoszę się gdzie trzeba.
Qwan,
 Ati z tym spamowaniem to był żart.(od razu widać, że jest jedynaczką bierze wszystko do siebie) A czy przez rekrutację mam rozumieć, że mam zrobić o tym artykuł? (to śmieszne) 
Ati,
Spamowanie nic nie da, bo chwilowo wszyscy są zajęci innymi sprawami, ale mam świetny pomysł! Działem Icewinda zajmuję się w wolnym czasie, ale niektóre artykuły są naprawdę potężne do przeroibnia.
Qwan,
Raczej nie to jest największym problemem, ale zapewne masz rację. 
krag,
Zakładam, że arty o Icewind Dale, były jeszcze robione przez rozłamem na portalu w 2005 roku, dlatego nie mają przypisanego twórcy.
Qwan,
 Ja pospamuje do Tokara i Mediva, a ty do reszty.  
porfirion,
Dobrze, że to zauważyłeś. Ten artykuł to jedna wielka pomyłka - to dokładna kopia artykułu czary maga z działu Baldur's Gate II (na dodatek artykuł jest niepełny, zawiera czary tylko do szóstego poziomu, a przecież w BG2 czary są aż do dziewiątego). Podejrzane, bo w obu miejscach nie ma wpisanego autora. Jeśli (nie daj Boże) było by to skopiowane żywcem z jakiegoś innego miejsca, to wstyd wielki (bo ten mały, albo średni już jest, że nikt nie zauważył zdublowania).

Tyle że nie wiem, gdzie o tym donieść, by ktoś się tym zajął. Bo raczej komentarz pod artykułem nic nie da...
Qwan,
No dobra. Zobaczyłem w dziale czary dla IWD1 czar Wyłom, ale nigdy się z nim nie spotkałem. Jeśli on istnieje to gdzie go można dostać?
Wczytywanie...