Ciekawostki ze świata - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,


Taramelion,
Mąkę też widziałem, ale już mi się nie chciało pisać.
krag,
Cinnamon challange jest to raczej "prank". Widziałem tylko jedną osobę, która była w stanie to pokonać, reszta nie podołała.

Niestety cynamon ma to do siebie, że natychmiastowo wysusza jamę ustną uniemożliwiając połknięcie czegokolwiek i dławimy się. Podobnie jak zjedzenie 20 paluszków w 60 sekund (chyba 20 jak dobrze pamiętam).

Jak dorwę Moruga Scorpion to nagram ^_^
Lionel,
Aż głupio się przyznać, ale cynamonowe wyzwania to i sam przechodziłem. Podobnie z krakersami. xD Tak, czasem się strasznie nudzę.
Taramelion,
Tia, paprykowe wyzwania... Nagraj tą swoją papryczkę, wrzuć na YT.
A potem się weź za:

Cinnamon challenge




[Dodano po 3 minutach]

Żeby nie było - słyszałem o tych paprykowych wyzwaniach. Niedawno widziałem te cynamonowe.
krag,
Postanowiłem stworzyć ten temat w celu umieszczania różnych ciekawostek ze świata. Oczywiście zamieszczamy tylko coś aktualnego, a jako, że mamy 2012 rok proponuję nie wrzucać nic starszego niż 1 stycznia 2012.

Prosiłbym o zdrowy rozsądek, bez spamu głupimi linkami.

Przeszukując czeluści internetu natrafiłem na interesującą nowinkę dla fanów ostrych potraw.

Jakiś czas temu, miałem okazję obejrzeć filmik prezentujący mężczyznę zajadającego się Bhut Jolokia - papryką która w skali Scoville'a ma aż 1.000.000 jednostek ostrości (Dla porównania, papryczki jalapeno mają około 3.000 jednostek). Samo patrzenie na cierpienia przez jakie przechodził wyżej wymieniony mężczyzna przyprawiało mnie o ciarki oraz potęgowało mój apetyt aby samemu spróbować. Po wielu trudach udało mi się dotrzeć do osoby, która posiadała tzw. ghost chili i udostępniła mi owoc abym mógł go skosztować. Był to swoisty gwałt na moim przewodzie pokarmowym, ale zdecydowanie polecam każdemu. Ciężko mi było sobie wtedy wyobrazić, że mogłoby istnieć coś ostrzejszego, gdyż Bhut Jolokia była wówczas najostrzejszą papryczką świata.

Zaledwie miesiąc temu ogłoszono nowego lidera na skali Scoville'a. Trinidad Moruga Scorpion jak się okazuje ma aż 2.000.000 SHU. Jako fanatyk zapewne spróbuję podjąć wyzwanie i dorwać w swoje łapska w/w papryczkę.

A tutaj filmik faceta, który zajada się obecnym liderem.

Wczytywanie...