Lim-lim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

porfirion,
Jeśli się nie mylę, tak. Opis jak to zrobić, znajdziesz w tym poradniku.
Pupu,
O, dzięki.

To kiszka, że nie mam lim-lima juz ;( a moge wciaz dolaczyc do anarchistów?
porfirion,
Tak jak mówi Giltspur, trzeba iść do Magazynu (tam gdzie Skarbiec Dziewiątego Świata) i można skontaktować się tamtejszą komórką Anarchistów - Konall udostępni sklep i łóżko, a Leena zleci mały quest polegający na zabiciu jednego gościa z Harmonium, Vortena (uwaga: Leena zleci go, tylko jeśli pogadamy z nią jako pierwszą. Jeśli zagadamy do któregoś z dwóch pozostałych Anarchistów, skrypt się chrzani i Leena nie powie o tym z Harmonium. Ale nawet wtedy możemy go zabić i dostać exp za wykonanie zadania.) Mam wrażenie, że to spotkanie z Anarchistami jest niezależne od przyłączania się do tej frakcji, misji Penna itd (ale głowy nie dam, bo nigdy się do nich nie przyłączałem).

Drugiego lim-lima nie można kupić, po kupnie pierwszego znika opcja kupna w dialogu z handlarzem.

Historie Śmierdziwiatr zapisze w naszym dzienniku, tam, gdzie zapisują się wszystkie ważniejsze sprawy oraz zadania do wykonania. Wchodzi się do niego albo klikając odpowiednią ikonkę na pasku interfejsu, albo skrótem klawiszowym J (o ile są ustawione domyślne), a następnie w zakładce "dziennik". Swoją drogą, jeśli wysłuchaliśmy wszystkich dotychczasowych historii Śmierdziwiatra, to nie dowiemy się nic nowego - zapisze on nam tylko historie o Alei Węgłów, o Ignusie i o Farodzie. Tyle tylko, że teraz, po zdjęciu klątwy robi to za darmo, wcześniej musieliśmy wydawać och jakże cenne miedziaki.
Pupu,
Heya, dowiedziałam się z solucji, że Lim-lima można zamienić w kamień, a następnie "Jeżeli chcesz, możesz też sprzedać Kamiennego Lim-Lima Giltspurowi, za co dostaniesz tajne hasło Anarchistów.".

Co dalej z tym haslem? Można nabyć drugiego lim-lima? Gdyż swojego gdzieś zapodziałam. (

Po zdjęciu klątwy smrodu ze śmierdziwiatra możemy go poprosić o jeszcze jakąs opowieść, jednak z racji tego, że mu się nie chce więcej opowiadać, zapisze on ją nam w dzienniku. Tutaj jest moje pytanie: można ją jakos przeczytac? W ktorym dzienniku?
Wczytywanie...