Sędzia Dredd – nowe zdjęcia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gizmo81*,
Zarowno nowy Conan jak i Sedzia Dredd to nie sa remake'i!!To po prostu kolejne filmy na podstawie danego komiksu niemajace nic wspolnego z poprzednimi wersjami.To tak jakby napisac ze Dark Knight Nolana to remake Batmana Tima Burtona!!!Prosilbym nie mylic pojęć..A na sam film pojde na pewno!!
krag,
Ja również bardzo chętnie wybiorę się do kina. Mam nadzieję, że nie będzie to porażka jak w przypadku remake`u Conana, który był dla mnie żenujący w porównaniu do oryginału. Pożyjemy zobaczymy
Wiktul,
Mniej niż "Power Rangers".
Tokar,
Z chęcią się przejdę do kina, bo film z Stallonem wspominam wyjątkowo ciepło Tym bardziej, że remake ma ponoć być o wiele bardziej wierniejszy komiksowemu pierwowzorowi, a same zdjęcia pokazują, że twórcy nie kładą raczej nacisku na "PG-13". Trochę się obawiałem tego Urbana, bo facet mi bardziej pasuje do roli świętoszkowatego i rozpościerającego aurę ciepła bohatera niż bezkompromisowego gliniarza, który się nie patyczkuje. Niemniej fotki nastrajają optymistycznie. W to mi graj, może być smacznie
Eni,

Szykuje nam się kolejny remake! Tym razem już we wrześniu tego roku w kinach będziemy mogli zobaczyć nową wersję filmu "Sędzia Dredd", powstającego na podstawie komiksu. Dla przypomnienia, pierwsza wersja nakręcona została w 1995 roku, a tytułowego sędziego zagrał Sylwester Stallone. Akcja filmu toczy się w przyszłości, w mieście, gdzie zbrodnia i przestępstwo są na porządku dziennym. Na straży porządku stoją specjalni funkcjonariusze nazywani Sędziami.

sędzia dredd

Odtwórcą głównej roli będzie Karl Urban, którego na pewno widzieliście już w kilku produkcjach, między innymi we "Władcy Pierścieni" czy "Star Treku". Jego partnerkę zagra Olivia Thirbly.

W tej chwili znamy jedynie datę światowej premiery (tj. 21 września 2012), ale mam nadzieję, że w Polsce pojawi się w mniej więcej tym samym terminie, bo powiem szczerze, że liczę na świetne widowisko!

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami z planu w rozwinięciu.

sędzia dredd sędzia dredd sędzia dredd

Jak wam się podobają?

Wczytywanie...