Ciekawostki / Easter eggs - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

matt44gg,
No dokładnie, nie wszystko zaraz jest UFO.
Mikeal,
Nie bodajże tylko na 100%. I nie UFO, ale rozbity statek Federacji z Star Treka.
jago,
Bodajże w Fallout 2 jak się jeździ po pustyni, można się natknąć na statek UFO i wieloryba.
nie wiem,

Cytat

This is Klinger from the 8063rd. We're in desperate need of part number 102-53B. I've got a case of Chateau Lafayette 2155 if you could expedite the order. Get back to me ASAP.


Ciekawostka dot. ciekawostki - w serialu Klinger służy w 4077, a nie 8063
indignus,
Dawno mnie tu nie było... Co do easter eggsów, moje ulubione:

  • Fallout drugi - Śpiący facet, którego znajdujemy w kopalni w Broken Hills. Po odpowiedniej rozmowie dostajemy 500xp i komunikat w stylu: "Udało ci się odkryć kolejne nawiązanie do popkultury".
  • Fallout drugi po raz drugi - Dosłowny Easter Egg, czyli jajko wielkanocne umieszczone w piwnicy New Reno Arms, tam gdzie śmiga Algernon ulepszający bronie za friko. Dla fanów pixel-huntingu.
  • Fallout pierwszy - Była taka misja w Hub, kiedy to trzeba było uratować jakiegoś pętaka z Bractwa Stali. Jeden z porywaczy wypowiada tam kwestię Jokera z pierwszego Batmana: "Czy zdarzyło ci się tańczyć z diabłem w świetle księżyca?" (wersję polską mam)
  • Fallout drugi po raz trzeci - W Sierra Army Depot na którymś poziomie jest komputer z którego można sobie poczytać maile. Jeden jest od Klingera. Kto oglądał M.A.S.H. wie o kim mowa.


To tyle... Tzn tyle pamiętam w tej chwili. Wracam grać w Star Trek Online!
Lavo,
Wrzucajcie tu różne ciekawostki i easter eggi na temat Fallout i Fallout 2.

Ja wrzucę pierwszą:
W muzyce z Vault 13 wykorzystano głos rosyjskiego speakera, który możemy usłyszeć również w piosence Depeche Mode.
Wczytywanie...