pliki save - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

jacko,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 30 stycznia 2012, 15:03 napisał

U mnie wygląda to tak.

[attachment=1744:nwnsave.jpg]


wielkie dzięki za pomoc!!!
nie wygląda to za dobrze...save w pliku z instalcją, więc moje musiały byc na złym dysku...
przeszukałem odzysk i plików z .sav brak, ale oprócz znanych rozszerzeń są pliki z rozszerzeniem .f - wydały mi sie podejrzane więc pierwszy z brzegu otworzyłem w notatniku i oto fragmenty :

* Reward = Potion of Lesser Restoration
SetLocalArrayString(GetModule(),"NW_COMBO_REWARD",nComboNumber,"NW_IT_MPOTION011");
break;
//:: Copyright (c) 2001 Bioware Corp.
NCS V1.0B

brzmi znajomo ;-) nie wiem czy to sav ale chyba zlokalizowałem wśród setek folder w którym moga być te z poszukiwana zawartością;-)
Lionel,
U mnie wygląda to tak.

nwnsave.jpg
Gość_jacko*,
hello, miałem problem z dyskiem, który zgubił strukturę plików, miałem na nim zainstalowaną diamentową edycję NWN, przeszedłem cała podstawę oraz część dodatku a tu taki pech. Dysk był nie-systemowy, odzyskałem pliki programem i chciałbym zlokalizować te które można uznac za save. Częśc gier np. HoM&M 5 okazało sie miała pliki ustawień i save na dysku systemowym więc tu problemów nie było, po instalacji ponownej wszystko szło. Natomiast nie potrafiłem na systemowym znaleźć folderu NWN więc prosze o pomoc jakich plików mam szukać - w sensie rozszerzenia, bo nazwy plików program do odzyskiwania nadaje swoje, często zmienia też rozszerzenia z tych mu nieznanych na takie jakie wydaje mu się ze sa poprawne, więc może i wielkośc autosave gdyby była stała poprosiłbym. Jesli są na systemowym gdzies zakitrane to proszę o podpowiedź gdzie je znaleźć.
Wczytywanie...