GE Wybory 2011 – mamy wyniki! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
Nagrody podobno rozesłano.
Bielu,
Przyznać się, kto był na tyle głupi i oddał na mnie głos? Że ja? Ciekawe posty?! Zabawne

Gratuluję wszystkim zwycięzcom! :*
Gość_Forgotten*,
Zacny news Burgrabio.

Poza tym to nie były szczegółowe opowieści! Mogę dopiero zacząć być szczegółowy
Obserwator,
O zostałem nawet wspomniany w newsie.Wiedziałem że warto mieć wśród znajomych drowa
Dziękuję za głosy oddane na mnie :*
Wiktul,
Hahahahahaha!!!! Słabi, żałośni głupcy!!!.... Ekhmm... co? A, eee... Dziękuję wszystkim za głosy
Amral,
Jestem niemniej uprzejmy niż Wy

Dziękuję Hassanie
Ati,
Ależ Ty jesteś nieuprzejmy Amralu. My tutaj tak przyjaźnie, a Ty od razu się puszysz! Ale jak do ósmych wyborów ten dział podtrzyma jakość jestem pewna, że pierwsze miejsce gwarantowane!

Jeszcze chciałam pogratulować Tokarowi, który to wszystko ogarnął.
Hassan',
Luz Amral, zawsze do usług - wiedziałem, że moje głosy Cię ucieszą.

A co do głosowania - wynik lub dwa mnie zaskoczyły, faktycznie. Spodziewałem się innego obrotu sprawy, nevertheless jednak, gratuluję wszystkim zwycięzcom!
Amral,
Wiem że zazdrościsz ale to nie temat o tym, załóżcie sobie nowy skoro wam się nudzi albo nie, wiem! Załatwimy wam dział: "narzekających nic nie wnoszących" Może nawet zostaniesz tam modem

W sumie dziękuję za te głosy co dostałem:) W ósmych wyborach może zgarnę w jakieś kategorii pierwsze miejsce
Ty Cruelsufferer,
No tak Amral, to zazdrość. Działu Świat to nawet ja ci zazdroszczę. Jest taki... kompletny

Co do wyników to w sumie tylko jedna kategoria była dla mnie zaskoczeniem. Choć te mam też już obgadane w pewnym gronie. Następnym razem ja chcę liczyć głosy
Amral,
Jak zwykle dziecinna zazdrość przemawia przez Ciebie ale cóż jako, że Twoja "fajność" mnie poraża to nie skomentuję zbyt wiele z tego co piszesz Jesteś na to za fajna

A działem się nie martw, nie musisz. Przyjdzie czas to się wypełni.
Ati,
Amralu, dziwisz się? Słyszałam, że Twój dział Świat na podforum Faerunu cieszy się niesłabnącą popularnością.
Salem,
Ja też! Um, zostaje mi podziękować
Amral,
Jaaaa jestem wspomniany w newsie i to dwa razy! Czyżby zaczątki sławy
Eirin,
Jaka swiniuchna morsiuchna! *________*
Lionel,
Bo czasy aktywności Naza to były b. dawno. Z ledwością ja załapałem się na ich zmierzch. Ale niemniej, były to piękne czasy .
Pandemon,
Raczej zwykła ciekawość - swojej jakiejkolwiek obecności na liście zwycięzców nawet nie brałem wcześniej pod uwagę. Ale ciekawi mnie gdzie Nazin się udziela poza redakcyjną częścią forum Sam niewiele przeglądam ogólnego forum, ale jego to tutaj chyba nigdy nie widziałem piszącego
manfret,

Cytat

Jednak popularność Nazina chyba na zawsze pozostanie dla mnie zagadką


Czyzby nutka zazdrosci??
Pandemon,
Łał. Ktoś na mnie zagłosował. Wiedziałem, że jeśli napisze kilka postów na forum ogólnym tuż przed wyborami, to zwiększa się moje szanse
Jednak popularność Nazina chyba na zawsze pozostanie dla mnie zagadką
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bob dnia środa, 4 stycznia 2012, 22:43 napisał

"to odbyły sie jakieś wybory"?

Nie. To pewnie żart primaaprilosowy
Wczytywanie...