Najbardziej oczekiwane gry roku 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dieter Bohlen,
Ja tam najbardziej oczekuję na Mass Effect 3. Kolega pisał,że ME3, będzie ulepszeniem poprzedniczki, a GTA V zapewne tak samo będzie wyglądało jak poprzednia część.
Niby ME2 jest niedopracowany z deczka. Ale moim zdaniem,i tak cała Seria tej gry, wyszła im wspaniale, i jest grą numer jeden.
VL,
Risen 2 - Grałem w jedynkę, była średnia, ale że grałem to i w dwójkę zagram.

Darksiders 2 - Grałem w jedynkę i zmęczyła mnie ta sieczka po sporym czasie grania. Była ciekawa, ale pod koniec nużyła. Nie mniej, dwójkę sprawdzę.

Kingdoms of Amalur - Można sprawdzić.

ME3 - Pozycja obowiązkowa.

GTA5 - j/w. Oby sprzęt udźwignął grę i nie było tyle problemów co z 4-ką...

MaxPayne 3 - Pozycja również obowiązkowa.

AC 3 - Ta też.

Diablo 3 - A tutaj jak jeden z poprzedników napisał, też nie rozumiem fenomenu tej gry. Ja grałem dłużej, bo może ze 2h, gdy gra wyleciała z kompa...Totalna nuda, więc i trójką się nie podniecam.
Lionel,
Pytanie zbędne, bo wiadomo, że ja tylko gada w kółko o 'Guild Wars 2' i 'FF XIII-2' .
krzyslewy,
Zapomniałem o jednej grze:

South Park
RPG na podstawie serialu, z którego nie da się stworzyć dobrego RPG-a, przynajmniej według mnie. Ale kto wie, jasnowidzem nie jestem. Obsidian nie raz mnie zawiódł, zobaczymy jak będzie z "South park".
Sosna,
ME3 i Risen reszta gier mnie nie interesuje i na 99% w nie nie zagram, po prostu ograniczam się do kilku tytułów bo na wszystko i tak nie mam czasu, a mi jak się gra nie podoba, to rzucę ją w kąt po kilku godzinach gry i już więcej jej nie tknę, więc wolę nie wydawać kasy na tytuły, które mają na to sporą szansę.
manfret,
Risen 2 - nie grałem w jedynkę, nigdy nie miałem stycznosci z serią Gothic więc odpuszczę sobię.

Darksiders 2 - j.w. tylko bez Gothica

Kingdoms of Amalur - podobnie jak poprzednie gry. Cos moze czytalem o tym ale raczej nie przejąłem się tym.

ME3 - Po znakomitej jedynce, sredniej dwójce ( lub wersji 1.5 ) czas na ostatnią częsc przygód Sheparda. Patrząc po zwiastunach będzie akcja, adrenalina i mam nadzieję fabuła wcisnie w fotel. Faworyt numer '1' jak dla mnie.

GTA5 - Rockstar szykuje się zmiażdżenia rywali, gdyż seria GTA jest doskonała a ostatnia czwórka to potwierdza. Podobno ma byc więcej zadań i większe miasto co, w porównaniu do wspomnianej czwórki, nakręca mnie jeszcze bardziej.

MaxPayne 3 - zobaczymy co w najnowszej częsci przygód Maksia. Dwójka przeciętna ale trójkę raczej wypróbuję.

AC 3 - nie grałem i raczej nie zagram.

Diablo 3 - fenomen dla mnie nie do zrozumienia. W jedynkę nie grałem, dwójkę odstawiłem po godzinie tak więc w trójkę grac nie zamierzam.


To tyle. BTW Gry na które czekam są na zielono.
Obserwator,
Ja czekam tylko i wyłącznie na Mass Effect 3.Pozostałe tytuły wymienione przez Ciebie Krzyslewy nie zaintrygowały mnie aż tak bardzo i o części z nich nie słyszałem i nie śledziłem bieżących wiadomości na ich temat.No ale oprócz ME jest jeszcze Diablo III- w tą część chętnie bym pograł oraz Nowa część Need for Speed i Dragon Age III (o ile wyjdzie)
Po innych przemyśleniach czekam na jakiś dodatek do Heroes VI
Gość_Forgotten*,
Z wyżej wymienionych czekam tylko na Mass Effect 3. O reszcie albo nie słyszałem, albo w ogóle mnie sobą nie zainteresowały. Za to przygody Shepparda muszę poznać. I mam nadzieję że soundtrack, dynamizm i efekty będą dorównywały tym z dwójki.
krzyslewy,
Moje oczekiwane gry to:

Risen 2

Pierwsza część, choć według mnie słaba (nie tajemniczy magowie, inkwizycja nie jest szlachetna ani nie ma korupcji, kalka z Gothica, nudne zadania, słabe postacie), to w Risena 2 zagram, choć jestem pewien, że gra pierwsze części Gothica przypominać nie będzie. Myślę, że to będzie inna gra, która mimo słabego rozgłosu i liczby oczekujących jej premiery, będzie świetna, gdyż zapewne nie będzie to kalka, postacie będą ciekawsze - towarzysze! - , a fabuła lepsza. Trzymam kciuki!

Darksiders 2
Nie grałem w pierwszą część, gdyż nie podobała mi się jej liniowość, druga ma to zmienić, ma być bardziej mroczna, a miejscem akcji mam nadzieję, że nie będzie znowu miasto. Na dodatek ma być więcej elementów RPG.

Kingdoms of Amalur
O tej grze usłyszałem pierwszy raz z newsa Tokara i od tej pory pokładam w niej duże nadzieje, choć nieco odstrasza mnie na kolorowość - wszystko takie do bólu jaskrawe i w ogóle. Liczę, że będzie to Skyrim z lepszymi postaciami, świetną fabułą, ciekawszymi zadaniami, lepszym AI przeciwników, tylko z mniejszym światem.

ME3
Tej gry nie oczekuję aż tak bardzo, ale mimo wszystko w nią zagram. Nie pokładam w niej nadziei, uważam, że to będzie tylko trochę ulepszony ME2, a to co miała pierwsza część serii o naszym bohaterze nie zostanie wzięte pod uwagę, czyli - klimat, w ME2 go nie czułem, towarzysze, miałem duży niedosyt w ME2 z powodu słabych rozmów i relacji - nie to co w ME, lokacje, w ME2 wszystko jest ciemne i małe, jedynie lokacje na świeżym powietrzu są lepsze niż w poprzedniczce. Tak więc jestem pesymistycznie nastawiony do trzeciej części, która będzie grą dobra/bardzo dobrą, ale nie świetną.

Guild Wars 2
Darmowe MMO, które dobrze się zapowiada aż żal nie sprawdzić.

South Park
RPG na podstawie serialu, z którego nie da się stworzyć dobrego RPG-a, przynajmniej według mnie. Ale kto wie, jasnowidzem nie jestem. Obsidian nie raz mnie zawiódł, zobaczymy jak będzie z "South park".

GTA5
W poprzednie GTA nie grałem, ale w tego zagram na 100%. Szanuję tę grę za jej realizm, piękność i klimat, tak jak SR3 za jego dziwność. GTA robi świetne studio i niewątpliwie gra będzie super.

Max Payne 3
W poprzednie części tej gry nie grałem, gdyż nigdy mnie nie interesowały, ale w MP3 zagram, gdyż system walki bardzo mi się podoba, a klimat i inne rzeczy też niewątpliwie się znajdą.

AC3
Któż by nie chciał zobaczyć końca historii Desmonda?

Diablo 3
Gra bardzo oczekiwana, ale mnie poprzednie części tak bardzo nie fascynowały - wręcz nudziły. Mimo to na pewno D3 wypróbuję.

Torchlight 2

Pierwsza część była taka sobie, ale popatrzę na recenzję drugiej i wtedy ocenię czy opłaca się ją kupić, na pewno zmiany - więcej zwierząt, miejsc umiejscowionych na dworze - są na lepsze.

Inne gry
DA3 - jeśli wyjdzie, Fifa 13, nowy NFS i może nowy Bioshock jeśli będzie się dział na świeżym powietrzu, a nie w pomieszczeniu. Dodatkowo wypróbuje zapewne Borderlandsa 2 i Tomb Raidera, ale tylko gdy elementy, które nie lubiłem w poprzednich częściach się nie znajdą. Słyszałem jeszcze, że CD - Projekt Red ma coś stworzyć...

Na czerwono są gry, które oczekuję najbardziej ze wszystkich.

Edit: Dopisałem "South Park" i "Guild Wars 2".
Wczytywanie...