Easter Eggs - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,
Na zachod badz poludniowy zachod od Rorikstead znajduje sie twierdza do zludzenia podobna do Rogatego Grodu z Wladcy Pierscieni. (Helmowy Jar)
Wiedźmin Targon,
Wydarzenia na urwisku Bardzi Sus przypominają skok wiary - Nawiązanie do Assassin's Creed

Na północny wschód od Rorikstead, niedaleko od Kopca Buntownika znajduje się kamień z wbitym mieczem. - Nawiązanie do Legend arturiańskich

W Jaskini na Ponurym Brzegu znajduje się śnieżny troll. Obok można też znaleźć zwisający z sufitu do góry nogami szkielet, a pod nim leżący na ziemi miecz. - Nawiązanie do Gwiezdnych Wojen
Jeździec Apokalipsy,
Patrze coś nikt tu nie pisze. To może ja coś napisze od siebie. Mi udało się znaleźć też kilka rzeczy.

1) To jeździec bez głowy. Spotkałem go przy Hańbie Hemlara(misja Claviciusa)

2) mamut w lodzie(jest na wschód od mroźniej Latarni, i na północ od Alftand)

3) Pac Man(w domu Endona na półce jest plaster sera a na nim jest ikra zębacza. Wygląda jak Pac Man. A przed nim jest czosnek a na końcu lśniący pył jako odniesienie do duszka z gry)


Jak na razie więcej nie znalazłem. Ale w sumie nawet nie szukałem hehe.
Holden,
Postanowiłem że założę taki temat, byśmy wszyscy mogli dzielić się odkryciami, a kto wie - może jak zbierze się tego dosyć dużo, trafi to gdzieś na stronę

Więc zbierałem sobie motyle wokół Białej Grani i o to co nagle zobaczyłem:

Wczytywanie...