1812: Serce Zimy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Też pobrałem, w wolnej chwili zagram, zobaczyłem próbki i robi dobre wrażenie.
Cryticus,
Akurat ja miałem okazje niedawno znależć ją na app storze, za darmo, i teraz załuję... że tak szybko się skończyła audiobook jest diabelnie wciągający, a obsada, i muzyka doskonale wpasowuje się, do tego stopnia żę zacząłem szukać po internecie konkretnych momentów z audiobooka. Żałuję , że książka się niestety skończyła dość szybko i to na cliffhangerze teraz zaś czekam aż wyjdzie następny epizod "krew rosjii "
Withord,
O super! Natknąłem się na to na ostatnim pyrkonie, potem rzuciłem ulotkę w kąt i zupełnie o tym zapomniałem. Dzięki!
Medivh,
Oooo, dobrze, że piszesz, bo jakoś zapomniało mi się o tej grze i koniec końców nie kupiłem Ściągam!
Tokar,
W ramach ciekawostki, pełna wersja gry jest dostępna od kilku dni za darmo
Ati,
O, nawet chciałam o tym napisać, ale przypomniałam sobie o egzaminach i nie napisałam w końcu

Mnie też ten tytuł przyciągnął obsadą, poza tym paragrafówka w audio brzmi jak miodek... niestety kiedy testowałam demo byłam zbyt niespokojna, żeby chociaż je przemęczyć. Może innego dnia w innych okolicznościach, niemniej warte zakupu podobnie jak World of Goo - nic wielkiego, nic majestatycznego, ale rozrywki trochę daje
krzyslewy,
O, to ja sobie chyba to kupię. Nawet je mi to na rękę, że płacić można SMS-em. Tylko sama historia mi nie bardzo odpowiada - zawsze będę za światem fantasy, gdzie nie ma broni palnych itk., gdzie jest masa potworów i istnieją krasnoludy oraz elfy.
Medivh,
Z tego, co widziałem, raczej nie. Albo przelew, albo sms. Szkoda, bo też z chęcią bym ją na półeczce postawił. Chłopaki nie odwalili żadnej fuszerki, czego można się było po takich personach spodziewać.
Tokar,
Czytałem o tym trochę na dubscore. Tytuł również mnie zaintrygował świeżym podejściem do tematu (paragrafówka w formie audiobooka? Wchodzę w to!) i plejadą gwiazd w obsadzie. Normalnie gra znalazłaby się na szczycie mojej listy życzeń, problem w tym, że w zwykłym sklepie chyba się tego nie da zakupić?
Medivh,
http://sercezimy.wp.pl/

Nie wiem, czemu dopiero teraz się natknąłem na tak pozytywny projekt. Otóż gra 1812: Serce Zimy jest interaktywnym audiobookiem z wieloma sławnymi aktorami, podkładającymi głosy pod postacie. Wystarczy napomknąć, że narratorem jest Piotr Fronczewski, a główny bohater mówi głosem Jacka Kopczyńskiego (chociażby Jaskier z Wiedźmina). Oprócz tego Boberek czy Rozenek. Miodzio.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z demem:

http://sercezimy.wp.p..._tekst&p1=1002

Co ciekawe, za pełną wersję zapłacimy tylko 12,18 zł. Przeszedłem całe demo i uważam, że warto wyłożyć taką kasiorkę na Serce Zimy.
Wczytywanie...