Tropico - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Uwielbiaam Tropico. Cały ten klimat, muzyka i zgrabne upakowanie. Przeszkadzało mi tylko to, że z czasem nie dało się np budować normalnych ulic.
Piratów średnio ogarniałam, była troszkę bardziej infantylna niż pierwsza część.
W Tropico 3 już wprowadzili samochody oraz inne bajery. Generalnie jest bardziej rozbudowaną wersją pierwszej części, ale w trochę innym klimacie, chociaż mi też się podobała. Napisałabym więcej, ale grałam w jedno i drugie daaawno, dlatego zatarły mi się już szczegóły.
Sosna,
Ja kupiłem za 10zł w Biedronce, obecnie w Empiku stoi za 30-40zł jak się nie mylę. Ostatnio wyszła podobno 4 ale nie znam zbyt wielu szczegółów na jej temat.
Courun Yauntyrr,
Tropcio w oryginalnej nazwie tematu Gram, na dysku miewam często i lubię się w to bawić, tj. grać jako El Presidente. Gierka naprawdę fajna, ma nawet kontynuację, ale mnie piraci nie ruszają, więc tłukę w jedynkę (kupiłem wersję deluxe ( jedynka z dodatkiem + dwójka). Po pewnym czasie lekko nudzi, ale pierwsze 6-7 h zabawy bardzo fajne. Do tego niezły klimacik, fajna muzyka.

Trójki nie tykałem, pewnie różni się tylko grafiką. Jeśli będzie za 20-30 PLN to kupię, bo tego typu gry jednak nudzą w końcu i więcej nie są warte.

Kurcze, dziwne, że nie było tematu o Tropico
Sosna,
Graliście kiedyś w tą grę? Jak wrażenia? Ja wspominam tą grę bardzo dobrze (mowa tu o części pierwszej), bardzo przyjemna gra, wyróżniająca się pozytywnie na tle innych gier ekonomicznych, bardzo fajny klimat. Ostatnio zakupiłem sobie 3 część i choć to praktycznie to samo co w pierwszej odsłonie to mimo wszystko gra wciąż wciąga.

Dla niezorientowanych, Tropico to seria gier, w których wcielamy się w rolę dyktatora/prezydenta (jak kto woli) wyspy na możu Karaibskim, naszym zadaniem jest rozwój naszego skrawka ziemi, zapewnienie mieszkańcom dachu nad głową, opieki medycznej i pracy. Możemy pójść w stronę uprzemysławiania rejonu, bądź postawić na turystykę. Co tu dużo mówić warto zagrać
Wczytywanie...