Gdzie można dostać tę grę? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

porfirion,

Cytat

grę dostać niełatwo, a "przejechać się" nietrudno. Uważajcie przy zakupach.

No ale u Ciebie to jednak problem albo z nieoryginalnym spolszczeniem, albo z działaniem brytyjskiego produktu na polskim systemie operacyjnym (choć to ostatnie to jednak nie powinno mieć miejsca...)

Ale polską wersję gry bardzo łatwo zdobyć za przyzwoitą cenę na Allegro - ot, po jakichś dwóch minutach szukania:

- Diamentowa Edycja za dyszkę

- Też Diamentowa za dychę, nawet darmowa przesyłka

- A tutaj wraz z zestawem innych ciekawych gier - na razie za złotówkę!

Oczywiście jeśli ktoś ma fanaberie, że gra musi być nówka, lub chciałby mieć na oddzielnych płytkach: podstawka, HoW, SoU i Kingmaker (bo w Diamentowej na dvd chyba instaluje się wszystko razem do kupy), to musi czekać cierpliwie i polować...
blady2917,
Mam tą grę, brat przywiózł z Angli, dodatkowo kumpel załatwił spolszczenie. Problem w tym że próba instalacji kończy się tym że gra chce coś zmieniać konfigurację systemu (taki komunikat mi wyświetla) więc boję się instalować żeby mi w systemie nie namieszało. Gra jest orginalna, 3 płyty + płyta ze spolszczeniem, które orginalne chyba nie jest (nic to, bo mieszać w systemie chce instal disc).
Czemu piszę to tutaj ? Proste...grę dostać niełatwo, a "przejechać się" nietrudno. Uważajcie przy zakupach.
Lionel,
BioWare nie pozwoli na abandoware wobec 'NWN' , nie może! Ja zakazuję, jak fanboy!
Bishin,
Pirat NWN? Nah. Więc trzeba czatować. Widziałem co prawda jakąś kolekcję wszech czasów ale to kosztowało całą stówę i pewny nie jestem czy tam wszystko było.
Crushnik,
Jak nie ma to trzeba sie uklonic w strone torrentow
Hehe, niedlugo to i takie gry zostana abadonware xD
Ven'Diego,
Czatuj na allegro. Jak kupiłem Wszystkie IWD 1 i 2 z dodatkami za 1zł. hehhe
Lionel,
Minąłeś się o dobre 5 lat, jeżeli nie więcej. 'NWN' to już klasyk i raczej w normalnym paku go nie otrzymasz. Trzeba czekać na coś w stylu 'Kolekcja Wszechczasów', która również się szybko rozchodzi.
Bishin,
Jedna używana na allegro, czy to wszystko? Jakiś sklep tego nie sprzedaje?
Bishin,
Tu jest problem, gdyż ani tu ani tu nie ma. Na allegro jest podstawka i chyba dwa dodatki, wszystko oddzielnie. Kupiłbym diamentową edycję, ale jej nigdzie nie ma;/. A ferie świąteczne coraz bliżej.
Obserwator,
Zazwyczaj w sklepach
Poszukaj na allegro ewentualnie na Empiku
Gość_Renegat*,
Gdzie można dostać NWN 1 i dodatki?
Wczytywanie...