Pomoc z postacią - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Julia*,
A mi sie ciagle zacina i wyskakuje komunikat :połączenie z serwerem zostało utracone:-(
Wiktul,
Jak nie trudno było się domyśleć, odpowiedź znajdziesz na oficjalnym forum pomocy technicznej, a prościej próbując z trybem zgodności. http://eu.battle.net/...8461967?page=6
erum,
Jak chcę zainstalować D3, to wyskakuje mi błąd, że gra wymaga nowszego systemu operacyjnego (mam Vistę 64). Coś tam w necie widziałem, że by się z tym uporać należy zrobić wszystkie możliwe aktualizacje windowsa i pobrać oraz zainstalować service pack 2, co uczyniłem i problem wciąż jest.
Uldredzio,
No wczoraj jakąś aktualizacje pobierałem ale...ehh. Lecim od nowa
Bishin,
Słyszałem że jakiś reset serwerów był. Niepotwierdzone bo nie gram.
Uldredzio,
rankingowa była, niestety ale nie prehistoryczna. Na grze nie było mnie ledwie dwa miesiące. Idę płakać.
Wiktul,
Jeśli to była postać rankingowa z jakiegoś prehistoryzcnego laddera, to raczej Rot in Pieces, niestety
Uldredzio,
Powitany. W diabolo (2) grałem sporawo ale ostatnio miałem długą przerwę. Wchodzę dziś i patrzę- postacie wygasły. Załaczam pala (lvl84) i jest fajno. Necro (lvl 12) i też się udało a kolejny necro (lvl 80) i komunikat: Nie znaleziono gracza. Da się coś z tym zrobic. Ten ostatni necro był raczej silny i swego czasu robił za osiołka...ciężko mi przeboleć jego stratę tym bardziej że troszku się za nim stęskniłem. Help!
Wczytywanie...