Koszmar na jawie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
tcl przełącza tryb non-clip, dzięki temu możesz przenikać przez ściany między innymi. Spójrz tylko na mapę gdzie powinieneś przejść i go. Tylko wyłącz ten tryb zaraz po przejściu, żeby nie włazić w inne tekstury. Później zadanie raczej nie wygląda tak jak powinno, bo trzeba się najpierw z tym kolesiem wrócić, a później przejść jeszcze raz, ale przynajmniej jest do zrobienia, jeżeli nie masz dobrych saveów.
Gość_Tomek*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czwartek, 24 listopada 2011, 13:24 napisał

Wiem, wpisywałam problem w googla, ale myślałam, że może ktoś będzie miał inne rozwiązanie, bo ostatniego sejwa mam sprzed doby.
Jest jeszcze sposób z kodem tcl i z niego finalnie skorzystałam.


Czyli jak to zrobić?? Jaki to kod, co on robi, cofa zadanie do momentu wejścia tam? Bo też nie mam starych savów .
Ati,
Wiem, wpisywałam problem w googla, ale myślałam, że może ktoś będzie miał inne rozwiązanie, bo ostatniego sejwa mam sprzed doby.
Jest jeszcze sposób z kodem tcl i z niego finalnie skorzystałam.
Ati,
Mam problem z tym questem. Teoretycznie mam podążać za Erandurem do Świątyni Nocnego Zewu, ale kiedy tam dotarłam i weszłam do świątyni okazało się, że ów chyba przeniknął przez ściany i wszedł dalej niż pozwalają na to ściany świątyni. Eny ajdija?
Wczytywanie...