W co byście chcieli zagrać? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Czarny Kruk,
Ja może nie jestem jakimś super maniakiem Star Trek ale z chęcią bym pograł , a jak nie to w Wiedźmina
von Mansfeld,
Chętnie pograłbym w:
- Savage Worlds of Solomon Kane.
- D&D 3.5 (tylko dwa szczególne koncepty postaci) czy PF.
- WFRP 2ed. (ale bez żadnych TofTów).
- Mouse Guard
Irytek,
Wfrp, wiedźmin
eimyr,
Wszystko napisane w tym drugim temacie.
Withord,
To będą kompletne karty jak do normalnej gry czy sam jakiś tam opis fabularny?
Skoro już mam myśleć o postaci to chciałbym wiedzieć, czy jesteśmy świeżymi rekrutami DW czy już jakimiś weteranami.
eimyr,
A nie wiem czy musisz. Ja na ten przykład wertuję podręcznik do Deathwatcha. BTW, oczekujesz, że przyślemy startowe postacie? Czy przyznajesz na dzień dobry jakieś dodatkowe XP prócz tych podręcznikowych "wolnych 1000"?
Amral,
Jak wystartują wszyscy chętni w FR to od was będę zbierał karty. Myślę że to kwestia tygodnia albo mniej. Tak czy siak możecie już zastanawiać się nad postaciami. Jak będę na dłużej w drugim temacie napiszę szerszą notkę na temat DW.
eimyr,
a do DW?
Amral,
+66% to zdecydowana przewaga:) ale nie o tym bo chętnie przeprowadzę deathwatch, podręczniki mam więc to kwestia odświeżenia mojej pamięci. Zastanawiam się nad poprowadzeniem dwóch sesji naraz ale nie jestem pewny czy to dobry pomysł. Jakby nie patrzeć to moja pierwsza sesja na tym forum. Nie ukrywam też, że świat FR znam bardzo dobrze i tylko GS bardziej lubię. Ehhh i wbiłeś mi teraz niezłego klina Eimyrze dlatego właśnie nie wymieniałem wszystkich systemów w które prowadziłem:P

Edycja:
To jeszcze zapytam czy ktoś z graczy chcących zagrać w FR pisałby się na DW?

[Dodano po 9 godzinach]

Mam już dział do sesji w FR także czekam na wasze karty/opisy postaci i zaczynamy. Kto wcześniej nadeśle ten szybciej zacznie:P

Do DW jeszcze zbieram ochotników. Świat powoli sobie przypominam więc liczę, że też zaczniemy za jakiś czas.

[Dodano po 2 dniach]

Słać te karty/opisy do FR:)
eimyr,
Właśnie podliczyłem osoby w tym temacie. 4 za FR +1 rezerwa, 3 za młotkiem. Zdecydowanie więcej chętnych? Chyba się poukrywali. Wydaje mi się, że ludzie zaczęli się zgłaszać dopiero jak rzuciłem pomysłem na Deathwatcha i odpowiedziałeś, że to też możliwe.
Amral,
Chciałbym jednak zaznaczyć, że sesja w FR ma pierwszeństwo bo jest zdecydowanie więcej chętnych. Świat mroku widzę, że też nabiera chętnych ale z tego co przeczytałem podczas przeglądania tego subforum to Wiktul jakiś czas temu prowadził tu sesję w Świecie Mroku więc zostańmy przy FR bo to będzie zawsze jakaś odmiana.

W takim razie inaczej to rozegramy. Jeśli ktoś będzie chciał grać rasą typową do Podmroku zaczniemy tam przygodę dla niego. Wszyscy chętni na FR mogą wysłać mi już opisy postaci na priva(Jak ktoś chce może kartę skróconą zrobić na poz. 8 ale nie jest to obowiązkowe). W opisie powinna się znaleźć krótka historia(pochodzenie) i klasa, rasa(dopuszczam wszystkie do +3 dostosowania postaci albo szablony), charakter oraz umiejętności i ekwipunek (niemagiczny). W przypadku maga/zaklinacza czarami jakie dysponuje. Jeśli ktoś z was chciałby tworzyć z kimś drużynę to też niech napisze:)
Pytanie czy ktoś nie grał z chętnych w FR i potrzebuje pomocy przy tworzeniu postaci? Jeśli tak to pisać na Priv albo tutaj:)


Co do Deathwatcha to mogę go poprowadzić jako kolejną sesję po wystartowaniu pierwszej(o ile to dopuszczalne), jak się zbierze min 3 osoby choć fajnie by było mieć 5. Ewentualnie zagramy w składzie Assault, devastator i tactical:) Nie chciałbym jednak teraz tego obiecywać bo na fae mam trochę roboty więc start byłby planowany na drugą połowę grudnia dopiero. Nie rezygnujcie zatem z innych sesji.

[Dodano po 3 minutach]

Tak długo pisałem tę wiadomość, że nie zauważyłem odpowiedzi Eimyra:D zaraz przejdę do tamtego tematu.
eimyr,
Proszzz...

Zaklepuję Assault Marinsa!

Nie chcę nic sugerować, ale w temacie o Deathwatch jest jeszcze Withord. WoD skończył się niedawno, FR poprowadzi każdy, innego mistrza do wh40k na tym forum nie ma.
Ven'Diego,
Młotek? Co?! Jak ktoś poprowadzi, to się pisze!
eimyr,
W sumie jeśli prowadzisz Deathwatch albo WoDa to się wypiszę z avp u Vena... Aż tak avp nie lubię, a na 2 fronty nie chcę.
Krix,
Ja bym jeszcze dodał, że z chęcią w Świecie Mroku posiedzę. Ale jak jest wielu chętnych do Zapomnianych to nie odmówię. Ja tradycyjnie się pisze jako rezerwa bo już w jednej sesji siedzę i do avp się zapisałem. Jak będzie jeszcze dla mnie miejsce z chęcią zagram.
eimyr,
Pomijając, że najciekawiej grałoby się w kill-teamie złożonym z członków różnych chapterów. Ale owszem, jeśli byś to poprowadził to zaklepuję Assault Marine'a z Blood Angels względnie Angels Encarmine. I nawet trzech graczy by stykło.

EJ, JAK KTOŚ LUBI WKOPYWAĆ ŁBY PARSZYWYCH XENOSÓW W GRUNT PLANET POD OPIEKĄ JEDYNEGO IMPERATORA, NIECHAJ SIĘ ZGŁASZA! MOŻE NAMÓWIMY AMRALA!
Salem,
No cóż, nie ukrywam, że rzadziej miewa się (no, chyba, że mnie coś ominęło) do czynienia z graniem w Podmroku, co nie zmienia faktu, że nie bardzo mnie on zainteresował i osobiście skłaniam się bardziej ku powierzchni.
Amral,
Skoro najwięcej chętnych jest na Zapomniane Krainy to może zagramy w tym świecie. Mam tylko pytanie czy interesowałyby was sesje w Podmroku czy bardziej klasyczne na powierzchni? Pytam bo to ma znaczenie przy doborze ras i trudności kampanii;)

W odwodzie zostawilibyśmy sobie ten świat mroku bo tu trzy osoby były chętne. No chyba, że ktoś z pozostałych osób się do niego przekona;)

Eimyrze Deathwatch kiedyś prowadziłem i nie ukrywam, że śmiesznie byłoby poprowadzić killer-team:) Pięcioosobowy odział Blood Angelsów albo White Scersów mógłby być zabawny i dość morderczy:P Mam nadzieje, że jesteś lojalny?;> Niestety ten system ma jakoś mało chętnych i w realu miałem problem ze znalezieniem drużyny.
eimyr,
Świat mroku zawsze.

Ale najbardziej chciałbym pograć w Deathwatch (wh40k), tylko nie znam żadnego mistrza.
kami,
1 i 3 najchętniej, ale tylko ze względu na wcześniejsze zaznajomienie się z tematem. A po prawdzie można każdy z systemów spróbować
Wczytywanie...