Przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Appotemnofil,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia niedziela, 20 listopada 2011, 16:30 napisał

A dużą ma przewagę Dragon Armor nad innymi zbrojami?

Hmm 100 pkt?! Ech będę musiał zainwestować w trenera, a nawet lepiej... Ale przynajmniej się opłaca być zarówno kowalem (najlepsza zbroja w grze) jak i wojownikiem (na maks broń dwuręczna).


http://elderscrolls.w...r_%28Skyrim%29
Trenować możesz po 5 pkt na każdy lvl, więc jak nie zaniedbasz sprawy, to do 30 lvl nabijesz kowalstwo bez dotykania miecha, czy tam młotka Ale nie polecam, zawsze możesz ulepszać te zbroje które masz, możesz też na tym nieźle zarabiać, ja fortunę robiłem na miksturach - niektóre były warte ok 1600 złota.

Myślę że ok 40 pkt do rozdysponowania to dość, by mieć dobrego woja i kowala.
krzyslewy,
A dużą ma przewagę Dragon Armor nad innymi zbrojami?

Hmm 100 pkt?! Ech będę musiał zainwestować w trenera, a nawet lepiej... Ale przynajmniej się opłaca być zarówno kowalem (najlepsza zbroja w grze) jak i wojownikiem (na maks broń dwuręczna).
Appotemnofil,
Nie sprawdzałem tego ale nie liczył bym na to:
1) w zapowiedziach przed premierowych była mowa o tym że zbroja będzie dostępna tylko dla tych ze skillem kowalstwa na 100 pkt
2) opcje dialogowe towarzyszy są biedne i nie wyobrażam sobie jak by to miało wyglądać, mogli by dodać + 10 do kowalstwa, ale to nic nie da, gdyż do perka potrzeba 100 pkt
3) wielu zrezygnowało by z ćwiczenia tego skilla i brało dorywczo odpowiedniego towarzysza, to trochę słabe
krzyslewy,
Sven - Nord mieszkający w Rzecznej Puszczy. Wplątany w trójkąt miłosny z Faendalem i Camillą Valerius. Jeśli ukończysz misję z korzyścią dla niego, dołączy do ciebie. Jest bardem, specjalizuje się w kowalstwie, alchemii, zaklinaniu i łucznictwie.

Może jak Sven do dołączy to będzie potrafił stworzyć Dragon Armor, w końcu specjalizuje się w kowalstwie i zaklinaniu. Może jak bohater wbija poziom to on rozwija się w kowalstwie. Wybrał go ktoś zamiast Feandala? Jest opcja dialogowa, aby stworzył jakiś pancerz? Bo ja niestety zrobiłem zadanie z korzyścią dla Faendala, a nie dla niego.
Appotemnofil,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia niedziela, 20 listopada 2011, 12:46 napisał

Od jakiegoś czasu mam najlepsze możliwe bronie i zbroje, myślałem, że po wbiciu większego poziomu lub w innych miastach trafię na lepsze - tak się nie stało. Jakieś 10h już gram z tymi przedmiotami i nie mogę trafić na lepsze! Kiedy pojawią się lepsze bronie i zbroje na rynku? O ile w ogóle się pojawią. Obecnie mam topór dwuręczny z niebiańskiego spiżu i metalową zbroję i inne dodatki jak rękawice itp.

Na rynku jest duża losowość, ja na 44 lvl, nadal bywałem raczony niskopoziomowymi rzeczami, np z Deadric Armor, udało mi się dostać tylko rękawice, Ebony Armor miałem już na 35 lvl cały (choć raczej większość zdobyczne). Ale co prawda, lepsze strzały są częściej dostępne - więc to po nich możesz sprawdzać czy masz już ten lvl w którym możesz myśleć o czymś lepszym, choć ja na >40 lvl zdobyłem Deadric rękawice, to strzał nadal nie mam. Radziłbym raczej szukać na wrogach, albo robić samemu, np Falmer Armor jest dobry, choć nie przypominam sobie by na niskim lvl dropowali armor, ale ja używałem lekkiej zbroi, więc mogłem to ignorować. Robienie zbroi sememu jest o tyle korzystniejsze, że możesz ją ulepszać, a w dodatku jesteś w stanie stworzyć Dragon Armor, której to zbroi nie dostaniesz inaczej, przynajmniej mi się nie udało.
krzyslewy,
Ok. Dzięki wszystkim za pomoc Powbijam lvl i zajrzę do kupców, bo kowalstwo i zaklinanie nie wchodzi w grę, bo zamierzam wbijać w walkę wręcz, ewentualnie zrobię tak, abym mógł tylko ulepszać bronie i zbroje.
Tokar,
Kwestia "level scalingu". Im wyższy poziom ma heros, tym lepsze przedmioty pojawiają się - zarówno na rynku, jak i u przeciwników.
Ven'Diego,
Jedyną opcję jaką widzę, to maksować kowalstwo + zaklinanie. Będzie można kuć wszystkie rodzaje zbroi, ulepszać je lepiej i zaklinać lepiej. Dodatkowo wchodzą zbroje od gildii.
krzyslewy,
Od jakiegoś czasu mam najlepsze możliwe bronie i zbroje, myślałem, że po wbiciu większego poziomu lub w innych miastach trafię na lepsze - tak się nie stało. Jakieś 10h już gram z tymi przedmiotami i nie mogę trafić na lepsze! Kiedy pojawią się lepsze bronie i zbroje na rynku? O ile w ogóle się pojawią. Obecnie mam topór dwuręczny z niebiańskiego spiżu i metalową zbroję i inne dodatki jak rękawice itp.
Wczytywanie...