Lineage II bedzie bezplatne ... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

fitkul,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik malgorzata dnia wtorek, 18 marca 2014, 09:25 napisał

Troche lipa ze gra jest platna myslalam ze to co napisane w poscie u gory moze byc prawda, no cóz - ja gram tak czy siak więc zapraszam na prv by sie umówić!


Przecież gra nie jest płatna
malgorzata,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia środa, 26 lutego 2014, 11:20 napisał

To, że gra jest płatna raczej nie wpływa na to, że ma samych "doświadczonych graczy". Uwierz, że widziałęm dużo bardziej klimatyczne serwery Lineage, niżli jest ten oficjalny. I na klimat wpływ miało: podanie na serwer, selekcja graczy, eliminacja troli - a nie pieniążki

Btw. niedoświadczony gracz (nie zanjący mechaniki) również może tworzyć klimat. Znałem gościa, który w Lineage II łowił tylko i wyłącznie ryby i rozmawiał z ludźmi <3


Troche lipa ze gra jest platna myslalam ze to co napisane w poscie u gory moze byc prawda, no cóz - ja gram tak czy siak więc zapraszam na prv by sie umówić!
Wolvertino,
To, że gra jest płatna raczej nie wpływa na to, że ma samych "doświadczonych graczy". Uwierz, że widziałęm dużo bardziej klimatyczne serwery Lineage, niżli jest ten oficjalny. I na klimat wpływ miało: podanie na serwer, selekcja graczy, eliminacja troli - a nie pieniążki

Btw. niedoświadczony gracz (nie zanjący mechaniki) również może tworzyć klimat. Znałem gościa, który w Lineage II łowił tylko i wyłącznie ryby i rozmawiał z ludźmi <3
buuts,
Wiecie dlaczego ta gra jest fajna? bo jest płatna... Nie ma niedoswiadczonych graczy... To właśnie stanowi klimat.
Glovis,
@up Dokładnie. Kiedyś optymalizacja i lagi były największymi problemami tej gry. Praktycznie wszyscy na nie narzekali. I bynajmniej nie wiem tego z własnego doświadczenia, gdyż grałem na serwerze doskonale utrzymanym i często aktualizowanym.

Odnawiam temat, ponieważ przenoszę się na Lineage 2 eu - Innova. Gra tam może ktoś?
Crushnik,

Ponad 3 lata ma - kupilem go miesiac przed premierą Fallout 3.

Mimo to, taki modern warfare 3 bez problemu dzialal, ale juz takie metro 2033 juz nie (nawet na minimum) xD (ladnie czeka na steam za lepszymi czasami).
A fear3 ledwo co dziala na minimum.

Optymalizacja wtf!

Lineage 2 słynie ze slabej optymalizacji i jak graczy się troche zbierze jest ciezko nawet na nowych kompach z i7 i gf560.

Pare screenów z nowego serva (ofc grafa na min xD):

https://picasaweb.goog...ienLineage2Com
Matthias Circello,
Ty chyba starego laptopa nie widziałeś. -_-
Crushnik,
Mam starego lapka z 2x2,2GHz 3gb ram i 9600GT i nie narzekam, choc gdy zbierze sie duzo ludzi w jednym miejscu - robi sie neiciekawie.
Silnik gry to unreal 2 engine.

http://www.lineage2.c...-requirements/
Matthias Circello,
Duże to ma wymagania? ;p
Crushnik,
Warto też dodać, że dzisiaj po poludniu bedzie udostępniony nowy update oraz bedzie otwaty nowy server.
Courun Yauntyrr,
Swojego nie znacie a cudze chwalicie: klik.
Wczytywanie...