Sesja w świecie Martwych Ziemi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Amral,
Ja dodam, że jedna gramy i jak ktoś chętny to zapraszam:)
kami,
NIe naganiałeś Trzeba jak Applejack
Wiktul,
Mam to na względzie
Amral,
Tak właśnie... To co chcecie grać we dwoje? Z małym NPCem z mojej strony? Jak stoicie z koncepcjami na postać? Pisać na Priva!

[Dodano po 6 dniach]

I chyba kolejną próbę szlag trafił... Cóż zagramy na Fae kami;)

Wiktulu ogólnie jestem do dyspozycji przez najbliższy czas(dość długi), jeśli chodzi o PBFy. Mogę prowadzić(o ile lud się znajdzie), jak i grać(jakby ktoś potrzebował graczy)
Wiktul,
Nie przyłączę niestety, bo systemu nie znam. Podręczniki mi 2 lata leżą na dysku i nie miałem ich kiedy przejrzeć, a teraz nie mam tym bardziej
kami,
A może na trzy osoby (Wiciu, przyłączysz się?) poprowadzisz? I eNPeCa? Bo nie ma co czekać, już nikt się nie zgłosi...

Amral,
Neuroshimę ?! ;P Dobrze będę się zgłaszał częściej jak zobaczę, że jest aktywność i gracze chcą takich sesji. I przepraszam, że tak wyskoczyłem ale jakoś mnie naszło, a chęci i czas są

Swoją drogą fajnie, że reakcja była taka szybka wśród graczy. Talionie powiedz mi proszę (na PW) co wiesz o tym systemie? Czy już grałeś, czy masz dostęp do podręcznika? kami Ty zaś już zastanawiaj się nad postacią. W razie jakiś pytań macie moje gg w profilu albo korzystajcie z poczty forumowej;)
Wiktul,
Super, jak akurat chciałem za tydzień zacząć nabór na Neuroshimę, to ten mi wyjeżdża z Dead Lands

Muszę kiedyś wreszcie przeczytać ten podręcznik, skoro już o tym mowa. A Ty mi się, Amralu, zgłaszaj częściej do PBFów, bo przez ostatnie 2 lata prowadzę je tutaj ja z gościnnymi występami eimyra i Danego w dość ograniczonych wydaniach, a ludziom potrzeba urozmaiceń w MGowaniu

(Damn, offtop)
Konto usunięte (4),
Ja.
kami,
JA! Tararararara! Ja chcem. :3
Amral,
Dobra minął rok od mojej poprzedniej nieudanej(brak ludków) próby poprowadzenia sesji. Warto jednak spróbować jeszcze raz. Tym razem proponuję sesję w świecie Deadlands, czyli sympatyczny dziki zachód na terytorium Kansas pełnym Indian, łowców głów i żołnierzy oraz niespodzianek:D Sesję postaram się prowadzić w stylu spagetti western, gdyż zdaję sobie sprawę, iż grozę ciężko wytworzyć na forum (a przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło na sesji forumowej odczuć grozę)

Sesja będzie bazowała na systemie i świecie Deadlands. Dlaczego w ogóle mówię o systemie? A no dlatego,że lubię sobie pokulać, a poza tym karta postaci się przyda, ażebym wiedział co i jak. Tu jednak pominiemy karty (pokerowe) do gry(wyjątek to tworzenie postaci) i zostanę tylko przy kostkach;). Sesja jest skierowana do każdego, gdyż zdaję sobie sprawę, iż jest to mało znany świat. Pomogę zatem przy tworzeniu postaci i opowiem co z czym się je. Dam też podstawowe informację o świecie, z którymi gracze przed sesją powinni się zapoznać.

Formalności, które zwykłem pisać:
Sesję na forach prowadzę w następujący sposób. Po moim opisie, działają gracze w dowolnej kolejności(Proszę jednak nie bawić się w zasadę "zobaczę co inni robią") chyba że opiszę inaczej. Jeśli tekst jest zatytułowany imieniem postaci to tylko ona go czyta (tu liczę na rozsądek i przestrzeganie zasad.). Im dokładniejszy opis tym lepszy efekt oczywiście. W niektórych przypadkach ta zasada jest pomijana(złodziej otwierający zamek nie musi dokładnie opisywać w którą stronę porusza wytrychem.) Na koniec staram się odpisywać raz dziennie i tego oczekuję od graczy chyba, że liczba graczy będzie duża to możemy wprowadzić zasadę post na dwa dni.

Karty postaci otrzymacie ode mnie. Ma gdzieś wordowską wersję

To chyba tyle... jeśli coś mi się przypomni to uzupełnię na bieżąco. Póki co czekam na chętnych... Liczę, że jacyś się znajdą.
Wczytywanie...