Fallout Restoration Project - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lavo,
A widzisz, racja.
Dawno instalowałem te mody, więc coś mi się tam pomyliło. W każdym razie mod z Mirią działał mi z tą częścią RP.

Co do patchowania: Ja zawsze wolę spatchować grę mimo wszystko. Ale racja, w tym wypadku nie jest konieczne.



Ciesz się, że nie musisz sprawdzać masy modów do Baldur's Gate. Są porozrzucane po sieci, jest ich od groma i niektóre są niekompatybilne ze sobą bądź po prostu bezużyteczne.
Ja musiałem 2 dni nad tym siedzieć, żeby wreszcie zainstalowało mi się to, co chciałem. To tak na marginesie ;p

Tutaj na szczęście Restoratiom Project ma większość pozytywnych zmian w grze zawarte w sobie.
Jest jeszcze MegaMod, który dodaje rzeczy już całkowicie wymyślone przez modderów. Osobiście nie grałem jednak w ten mod, choć słyszałem, że jest równie dobrze zrobiony, co RP.


Edytuję pierwszy post i poprawię linki, żeby nie wprowadzać w błąd innych.
indignus,
Zachęcony tym tematem zacząłem znowu grać w FO2, oczywiście z RP. Miałbym jedną małą uwagę. A w zasadzie dwie - jedną większą, drugą mniejszą.

1. Patche mające usprawnić Mirię, które podał Sz. P. Lavo są NIEKOMPATYBILNE z RP 2.1.2. Co więcej, nie ma patcha tweakującego Mirię, który byłby kompatybilny z tą wersją Restoration Project. Ale... Poszukałem, popróbowałem... I znalazłem. Niżej zamieszczam bezpośredni link do moda który DZIAŁA z RP v.2.1.2, chociaż projektowany był na wersję 2.1.1. Sam wykonałem testy polowe. Gra mi się nie wykrzaczyła, jeszcze, czyli mod jest w jakimś stopniu sprawny. Na przykład każdy pancerz który damy Mirii sprawia zmianę wyglądu, ona sama ma nowe "floating texts", zdobywa poziomy doświadczenia.

"Miria for real" mod for Restoration Project 2.1.1 - link zaczerpnięty z forum NMA, z TEGO postu. Ważne jest przeczytanie pliku Readme, w którym autor wyjaśnia jak zrobić backup plików i jak w razie czego pozbyć się moda BEZ konieczności ponownego instalowania gry. Jeśli ktoś miałby problem z odcyfrowaniem języka, proszę napisać PM, albo bezpośrednio do mnie na GG, numer jest w moim profilu. Wyjaśnię łopatologicznie.

2. Restoration Project 2.1.2 nie wymaga żadnego patchowania gry, aplikuje się go na "czystą" instalację. To tylko tak, gwoli poinformowania, że nie trzeba ściągać i instalować oficjalnych czy nieoficjalnych łatek do FO2. RP 2.1.2 ma to wszystko i wiele więcej.
Lavo,
No cóż. Może i wszyscy wiedzą

Ale warto przedstawić ten mod szerszej publiczności. Tym bardziej, że co jakiś czas są do niego update'y
indignus,
Jestem w szoku... Sam grałem z RP od baaaardzo dawna i myślałem, że praktycznie wszyscy wiedzą co to jest. Wielkie brawa za przedstawienie tego moda na forum, mam nadzieję że maniacy F2 którzy jeszcze nie poznali Restoration Project czym prędzej się za niego zabiorą. Dodatkowy plus za tutorial co i jak wgrywać oraz linki do wszystkiego

A od siebie dodam... Grać w Fallouta 2, a nie w jakieś tam nowe pierdy!

Rzekłem!
Lavo,
Mod ten dodaje do Fallout 2 to, co nie zostało umieszczone przez twórców gry w jej finalnej wersji. Znajdziecie tam około 6 nowych lokacji (jedne całkiem spore, drugie nieco mniejsze), nowe obszary dla starych map i sporo nowych zadań. Do tego w każdym mieście dodano nową zawartość i grafiki, idealnie zlewające we wspólną całość. Mod zawiera mnóstwo nowych postaci, zadań, przedmiotów i grafik. Jeśli przeszedłeś podstawowego Fallouta kilka razy, warto go sobie odświeżyć z tym patchem.
Dodano około:
10 nowych lokacji
6 Nowych, interesujących NPC
3 nowe reputation Perk
Postaci NPC zmieniające wygląd po założeniu pancerza
Możliwość wyboru wyglądu naszej postaci (Długie włosy, średnie włosy i łysol)
Mnóstwo nowych grafik, przedmiotów i zadań
I wiele innych


Grałem w tego moda i muszę powiedzieć, że jest naprawdę świetny. Dzięki niemu Fallout 2 to zupełnie inna, dużo lepsza gra. Warto spróbować.

Link do Moda:
Fallout 2 Restoration Project
Z tego co mi wiadomo, mod ten nie wymaga wcześniejszego patchowania.


Dodatkowo warto zainstalować:
]
[/url]"Miria for real" mod for Restoration Project 2.1.1 by postać Mirii była ciekawsza.
Wczytywanie...