Rekrutacja do ekipy konwentowej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kiyuku,
O czym Pandemon nie wspomniał - relacje są traktowane jako normalne teksty, więc możecie dzięki nim również dołączyć do redakcji Można by powiedzieć "dwie pieczenie na jednym ogniu"
Pandemon,
Wbrew pozorom na południu jest mało. Najwięcej się dzieje w okolicach Poznania i Warszawy, czasem również Wrocław. Ale jeździć można gdzie się da.
Odezwij się do mnie na gg podane w profilu to omówimy szczegóły.

Rekrutacja wciąż trwa - im nas więcej tym lepiej

[Dodano po 6 dniach]

Nadal potrzebujemy chętnych. Dla zachęty dodam, że czekają dwie piękne wejścióweczki na Płockie Dni Fantastyki, a także na Mantikorę.
Szczególnie zależy mi na tej ostatniej, bo nie wiem czy dam radę tam być, a ktoś od nas by się jednak przydał
Zachęcam!
Maeg,
Ma, niespecjalnie się udziela poza forum Faerunu, ale istnieje.

I hmm, racja z tą tematyką. Ale na południu i tak jest spore nagromadzenie tych konwentów, więc problemu być nie powinno. Najwyżej można zorganizować tak, że nawet jeżeli nie będziemy mieli wejściówek, to reprezentować i tak można, skoro się jedzie.
Pandemon,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Maeg dnia wtorek, 11 października 2011, 21:59 napisał

To ja bym miał pytanie:

Czy skupiamy się na konwentach fantastycznych? Jeżeli nie, to lepiej, ale oczywiście można nieco pokombinować. Ale wstępnie myślę, że kumplem bylibyśmy w stanie te 3 konwenty bez problemu na rok załatwić (niewiele to i tak) i na południu grasować.

Możemy wstępnie nawet nadesłać relację z Nawikonu w ten weekend, akurat się wybieramy.

Na Nawikon sam się wybieram, choć patronatu narazie nie mamy (dopiero staram się załatwić).
Konwenty raczej fantastyczne - z powodu tematyki jaką zajmujemy się na forum raczej nie dostaniemy patronatu nad innymi.
Sam grasuję na południu, więc będzie mi milej grasować z wami - a kumpel ma konto na GE?
Maeg,
To ja bym miał pytanie:

Czy skupiamy się na konwentach fantastycznych? Jeżeli nie, to lepiej, ale oczywiście można nieco pokombinować. Ale wstępnie myślę, że kumplem bylibyśmy w stanie te 3 konwenty bez problemu na rok załatwić (niewiele to i tak) i na południu grasować.

Możemy wstępnie nawet nadesłać relację z Nawikonu w ten weekend, akurat się wybieramy.
Pandora,
Z Pyrkonów mogłabym pisać relacje, gdyby nie ten trzeci punkt w wymaganiach ; p

Powodzenia, mam nadzieję, że ktoś się zgłosi.
Pandemon,
Postanowiliśmy na Dworze nieco szerzej otworzyć się na świat i jeździć na konwenty. Właściwie to ja postanowiłem, bo nikt inny się tam do tego nie pali - co nie zmienia stanu rzeczy, że propozycja została zatwierdzona przez górę.
W związku z tym - szukam chętnych osób do reprezentowania GE na konwentach (głównie na tych, nad którymi będzie nasz patronat).

Wymagania:
- możliwość wyjazdów na co najmniej trzy konwenty w ciągu roku
- zdolność i chęć do pisania relacji i/lub robienia zdjęć do fotorelacji (niekoniecznie swoim sprzętem)
- szeroko pojęta zdolność do wspólnej pracy (czyli krótko mówiąc - musimy się umieć dogadać i akceptować kompromisy)

Co oferujemy w zamian?
- darmowe wejściówki na konwenty z naszym patronatem
- dobrą zabawę
- szanse na rozwijanie swoich pasji we wspaniałym towarzystwie

Istnieje jeszcze jedno wymaganie natury formalnej - z reguły organizatorzy konwentów wymagają pisemnej zgody na nocleg od osób poniżej 14-go (rzadziej 18-go, choć też się zdarza) roku życia, więc ktoś, kto nie będzie w stanie się do tego zastosować niestety nie zostanie przyjęty do ekipy.

Chyba powiedziałem wszystko co należało... gdyby były jakieś wątpliwości to nie bójcie się pytać.
Wczytywanie...