Gorky 17 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Pamiętam jak gra wychodziła, ale się działo Wszyscy znajomi grali w to (ja również ) I tylko dzieliliśmy się wrażeniami z gry To było coś genialnego Teraz niestety nii ma czegoś takiego prawie
Devilus,
Calkiem, calkiem. Nowego uzytkownika zauwazylem I na 100% jestem pewien, ze wiecej juz nie zobacze... :cry:
Hectic,
bardzo fajny klimacik i fabuła :wink:
Nasher-Maugrim,
dokłądnie fantomie chociaż może to i dobrze bo nie wiem czy 2 raz zrobili by cos równie dobrego jak gorky17
duchu,
ja dalem 8, a tak swoja droga, to gorky zero i gorky 02 tez sa fajne tyle ze to 3d, i to juz nie ten klimat co w gorky 17
Nasher-Maugrim,
Nasher-Dałem jej 8 była całkiem niezła

Maugrim-znów ratowanie durnych ludzi ech.....
huberthc,
tak jak poprzednik... dobre, ale nie za dobre 7
Gość_scatio*,
Nie powiem grałem ba.. nawet przyszedłem. Jednak muszę się przyznać, że sięgnąłem po nią tylko ze względu na to aby sprawdzić jak bardzo skopali ją nasi rodacy... i co by nie mówić miło się rozczarowałem. Gra jak na tamte czasy nie była tragiczna, grało się w nią dość przyjemnie.
Z czystym sumieniem daje jej 7.
Gość_Anonymous*,
ja na 9 jak dla mnie to jest hit

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2004 12:22 pm ]
[glow=yellow:6b5fe2c4bc][shadow=red:6b5fe2c4bc]ja na 9 jak dla mnie to jest hit[/shadow:6b5fe2c4bc][/glow:6b5fe2c4bc]
Rincewind,
Grałem w to i ja bym ją "superancką" nie nazwał. Fakt była swego czasu czymś nowatorskim, ale mi i tak za bardzo do gustu nie przypadła, ale mam kupla, który ją przeszedł z bananem na twarzy (fakt, że mial przestarzały sprzęt i chore ambicje, ale to już inna sprawa). Największym plusem tej gry jest to, że jak na polską grę, to udało się autorom jej tak bardzo nie skopać (bo to chyba jest polska gra, nie?). Nie ma co ukrywać ja oceniłem ją na 4.
Medivh,
No więc co powiecie o tej superanckiej (jak na swoje czasy) gierce :?: Ja uważam, że w tamtych latach była superowa.
Wczytywanie...