Steam - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Salem,
Żartujesz, kilka? Podczas ostatniej wyprzedaży zimowej Valve zrobiło ograniczenie, wedle którego karty wyprzedaży znikały tuż po zakończeniu wyprzedaży. Udało mi się takie karty wyrobić bodajże cztery jeszcze przed rozpoczęciem wyprzedaży. Jak ta tylko ruszyła, ludzie dostali jakiegoś potwornego świra, karty schodziły w tempie nadzwyczajnym i dzięki temu zarobiłem na nich jakieś dwa i pół euro
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Z tego co wiem to jak sie ma któryś-tam level Steam to na super-wyprzedażach można jakieś karty zdobyć, a później je sprzedać z kilka centów. Zawsze to coś kasy .
Hassan',
A ja to lubię. Fajne urozmaicenie i jakieś ograniczenie tego co można wpakować za profil. Wiadomo, że do grania to się nijak nie przydaje, ale zawsze jakiś bajer.
Ven'Diego,
Back in my days...
Ja ogólnie mam ostro wy^@%$&e na te całe achivmenty, exp i innkszy szajs. Bele mam gre, w któro bede grał.
Withord,
450

W ogóle co to ma być, za moich czasów nie było tych całych expów i leveli.
Salem,
Hm, hm, hm. 250 więcej! W takim razie, Twoja zazdrość jest uzasadniona.
Hassan',
Wiadomix, że zazdroszczę. Wiesz ile miałbym za to expa?!
Withord,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia środa, 5 marca 2014, 17:00 napisał

9 lat służby?!

Ano. Jestem weteranem pierwszej kompanii Steama.
Noire Panthere,
Jakby ktoś chciał, to link do mnie: http://steamcommunity...1198127696033/
Chociaż - szczerze mówiąc - nie wróżę sobie długiej przyszłości w tym miejscu.
Hassan',
9 lat służby?!



W sumie to muszę pouzupełniać listę o jakiś gejmexowiczów, których jeszcze nie mam.
Withord,
O, a ja jestem w tej grupie i nawet nie wiem.
Ukrywam się pod nickiem prr gdyby ktoś mnie szukał.
Salem,
O, dopiero zauważyłem. A teraz grajmy!
Hassan',


REZUREKCJA!

http://steamcommunity.com/groups/GExe - GE ma własną grupę na steamie, jeśli jeszcze ktoś nie wie.

A skoro wszyscy tutaj pomachują swoim e-penisem kontem, to ja i też mogę:

Ati,
Aj waj! Batl sista vagina dentata.
eimyr,
Ty Ati jesteś tą batl sista? Bo nie wiem czy mam cię dodaną, czy to ktoś inny.

BTW, eimyr eimyr is eimyr. Jak ktoś chce to znajdzie.
Wczytywanie...