Eksport - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia środa, 31 sierpnia 2011, 21:26 napisał

Mortton, to jest gra stara jak świat, to zupełnie inna era niż Mass Effect Choćby wszyscy zginęli w BG 1, w BG 2 żyć będą (z wyjątkiem tych, których ukatrupia fabuła). Z tego co wiem, to po zakończeniu BG 2 postać automatycznie jest eksportowana i możesz grając od nowa ją importować. Tylko ekwipunek Ci zniknie. Ale na to jest rada. Zanim włączy się cut scenka z Irenicusem, pauzuj grę i wyrzuć wszystko z ekwipunku pod siebie.

Dzięki Kress. A już martwiłem się, że będę musiał grać od nowa.
Kresselack,
Mortton, to jest gra stara jak świat, to zupełnie inna era niż Mass Effect Choćby wszyscy zginęli w BG 1, w BG 2 żyć będą (z wyjątkiem tych, których ukatrupia fabuła). Z tego co wiem, to po zakończeniu BG 2 postać automatycznie jest eksportowana i możesz grając od nowa ją importować. Tylko ekwipunek Ci zniknie. Ale na to jest rada. Zanim włączy się cut scenka z Irenicusem, pauzuj grę i wyrzuć wszystko z ekwipunku pod siebie.
Mortton,
Hejka. Mam pytanie jeśli np Minsc zginął w BG1 to jeśli eksportuje postać do BG2 to w nim też będzie nie żył? I drugie pytanie czy da radę zagrać daną postacią 2 raz po zakończenie gry jak to było np: w Mass Effect?
Wczytywanie...