Problem ze znikającymi towarzyszami. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Shinju,
Jak już pisałam w teatrze pojawia się tylko Gen i Gołębica. A zapis z Safiją jest w momencie gdy znikają. Wcześniejszych nie mam.
Trudno najwyżej zacznę grę od nowa, w końcu nie jest to jakoś daleko od początku.
W każdym razie dziękuję za pomoc. Na przyszłość będę wiedziała co robić jak mi towarzysze poznikają i będę ich bardziej pilnować, nie mówcą już o częstszym zapisywaniu.
Raz jeszcze dziękuję za pomoc.
Lionel,
Teatr Welon spełnia tę samą rolę, co Zatopiony Dzban w NWN2.
Wchodzimy do folderu z zapisami gry, czyli Dokumenty/Neverwinter Nights 2/Saves/. Robimy kopię zapasową zapisu, w który sprawia nam problemy, tak na wszelki wypadek. Następnie wybieramy zapis, który jest dobry i niezbyt oddalony czasowo od tego uszkodzonego. Wybieramy odpowiednie pliki .ros z imieniem towarzysza i je kopiujemy do zapisu wadliwego. Towarzysze powinni teraz albo znajdować się w drużynie, albo właśnie w Teatrze Welon.
Shinju,
Problem w tym, że mam zapis gry jak jestem już sama, albo tuż przed tym jak znikają.
Co prawda za radą zaszłam jeszcze do teatru i tam odnalazł się Gann i Gołębica, ale nie było Safiji. Może jakiś sugestie gdzie jej szukać. A jeśli nie to poproszę o dokładniejszą instrukcję jak przekopiować ten plik, tak łopatologicznie – bo nie do końca jestem pewna co dokładnie powinnam z tym zrobić a nie chcę czegoś zepsuć.
I dziękuję za podpowiedź z teatrem, tam nie zajrzałam wcześniej.
Lionel,
Nie miałem styczności z takim problemem, ale radzę przekopiować konkretny plik .ros towarzysza z dobrego zapisu do tego wadliwego. Wtedy członek drużyny będzie miał tyle PD i przedmioty z wcześniejszego zapisu i prawdopodobnie pojawi się w Teatrze Welon lub od razu w drużynie.
Shinju,
Pod czas gdy kiedy jestem w Krypcie Boga Śmierci w świecie cieni znikają mi towarzysze. Rozpływają się jak mgiełka. Wcześniej gdzieś wyczytałam, że to się zdarza i można ich znaleźć później po drugiej stronie (świat cieni = zwykły świat).
I tu właśnie jest pies pogrzebany. Świat Cieni nie jest idealny odwzorowaniem tego normalnego, tu doskonałym przykładem jest ta krypta boga śmierci. Próbowałam szukać towarzyszy w Świątyni Kelemvora w normalnym świcie(która teoretycznie jest w tym samym miejscu), wyszłam i weszłam do świata cieni, mając nadzieje, że pojawią się w miejscu gdzie zniknęli. Ale to na nic.
Jest jakiś sposób na odzyskanie ich, czy muszę wczytywać grę i uważać żeby nie zniknęli w jakimś nieistniejącym miejscu? Może ktoś zna jakiś kod, cokolwiek.
Wczytywanie...