D:RoT i małe pytanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

blady2917,
W RoT poprawili balans przeciwników, nieco lepsza jest grafika, łatwiej wyfarmić trochę złota i po mojemu gra się nieco lepiej niż w Dark Eye. Ale minusów jest od groma (wymienię tylko to co mnie najbardziej wpienia): słabsza fabuła, ledwie czterech towarzyszy do wyboru, mało opcji dialogowych i na wykonanie zadań, niektóre zadania irytują niepomiernie (wyspa rusałek to najgorszy chłam na jaki trafiłem), a rezygnując z wykonania durnych zadań expa nie odrobisz na wrogach, bo zachowano durny system odbierający expa za pokonanych wrogów po osiągnięciu pewnego poziomu.
Na koniec ; postać z RoT to inny typ niż ten z Dark Eye, a z tego co słyszałem Radon padł i z dostaniem gry mogą być problemy...
Benit0,
nie wiem,ale jak chodzi co o coś tam team driver czy jakoś tak o jeśli nie chodzi ci o the dark eye to słyszałem że jest kiepawa krótka,mało wyposażenia,i zadania poboczne są do bani
krzyslewy,
Was ist "protaganista"?
Co to jest protaganista?
Ja grałem w Drakensanga 2 i powiem szczerze, że mi się nie spodobał: bronie i zbroje zmieniamy 2 - 4 razy w grze, a fabuła pozostawia wiele do życzenia (kierują nią zrządzenia losu), mało towarzyszy, którzy są marni i tak dalej... Mógłbym wymieniać bez końca. Jak dla mnie jedyne plusy to: grafika, różnorodne i ładne lokacje, małe ulepszenia i wykonywanie zadań na różny sposób.

Jeśli chodzi Ci o głównego bohatera to gramy nowym.
Cryticus,
Witam zastanawiałem się ostatnio czy nie kupić 2 drakensanga po tym jak przeszedłem pierwszego i ten wydał mi się naprawdę miłą odskocznią w stronę dawnych rpgów .Stąd mam małe pytanie wiem że Drakensang 2 jest prequelem do 1 ,ale czego nie mogę znaleźć to to czy protagonista z RoT ma być tą samą osobą co protagonista pierwszej części?
Wczytywanie...