Gdzie zakupić Neverwinter nights 2? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krew_na_scianie,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia środa, 17 sierpnia 2011, 11:53 napisał

To prawda, problemem nie jest znalezienie wersji z dodatkami, ale czystej "dwójki". Jeżeli chodzi o wersję z dodatkami, proszę bardzo, pierwszy sklep internetowy z grami z brzegu: http://www.gram.pl/sk...-wrota-zachodu

Cena 94,90 cena wysoka, jak dla mnie dość mocno.

O, właśnie o to wydanie mi chodziło. Cena wysoka, i produkt od pół roku niedostępny. Tak samo jak czysta "dwójka".
Sosna,
To prawda, problemem nie jest znalezienie wersji z dodatkami, ale czystej "dwójki". Jeżeli chodzi o wersję z dodatkami, proszę bardzo, pierwszy sklep internetowy z grami z brzegu: http://www.gram.pl/sk...-wrota-zachodu

Cena 94,90 cena wysoka, jak dla mnie dość mocno.
Lionel,
Już wyszła, jako Kolekcja Wszechczasów.
krew_na_scianie,
Pamiętam, że w grudniu też się strasznie naszukałam i udało mi się jeden jedyny egzemlarz podstawki z dodatkiem "Maska Zdrajcy" wypatrzeć w sklepie rtv. Zamówiłam go przez internet. Może w końcu wyjdzie NWN 2 z tymi wszystkimi dodatkami jako "Złota Kolekcja"?
Sosna,
Rok temu NWN2 trafiło do extra klasyki, na chwilę obecną ciężko jest znaleźć w internecie samą podstawkę, a o to Ci chodzi, zaś wersja z dodatkami chodzi po wygórowanej cenie. Pozostaje allegro, albo chodzenie po empikach, nie kojarzę, żebym widział NWN2 u siebie ale może u Ciebie znajdzie się jakiś zachomikowany egzemplarz
Courun Yauntyrr,
Możesz także szukać na różnych forach ofert sprzedaży tego tytułu. Przykładowo tutaj czy tutaj. W angielskiej wersji językowej gra wciąż powinna być dostępna na platformie Steam.
Lionel,
Sprawdź wpierw stan w magazynie. Jeżeli brak, to raczej nie kupisz. W ogóle są małe szanse, że kupisz jeszcze NWN2 w sklepie. Minęło sporo czasu od premiery i rzadko komu opłaca się sprowadzać pojedyncze egzemplarze, więc najprawdopodobniej pozostaje ci allegro.
BoysBend,
Mam maskę ale nie mam neverwinter.Chcę kupić podstawkę.Gdzie w internecie oprócz allegro można kupić nwn2? Ale tylko Pełną polską wersję.

ps.Na gry-online jest nwn 2 ale nie wiem gdzie kliknąć żeby kupić.

Pomoże ktoś? Proszę.

Aha i patrzyłem w empiku u mnie i nie ma;/
Wczytywanie...