Sesja WoD - Zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
http://ryjbuk.pl/mapa-polski-259635

[Dodano po 3 godzinach]

Dotąd postacie nadesłali mi:

- eimyr
- Ven
- Mortton
- Sazanka
- Jedi Master
- Dany


Czekam na resztę.
eimyr,
Katowice i miasta przyległe. Większej burakowni nie znajdziesz. Z jednej strony nowoczesność biura i korporacje, z drugiej strony wszystko zaniedbane i podniszczone, młodzi uciekają, starzy kombinują, pełno emerytowanych górników, którzy mają ledwo 50 na karku i mnóstwo, mnóstwo buraków. Wieś w mieście. Polecam, jeśli masz robić sesję w klimacie polskiego WoDa.
Wiktul,
Każde miasto ma "charakter", tak jak każdy człowiek ma "osobowość" Tu chodzi o pewien specyficzny nastrój, którego w tym wydaniu Poznań czy inne "nasze" miasto akurat nie ma, a rzeczona obskurna Łajba owszem
Lionel,
Łódź? Poznań ma charakter.
Wiktul,
No przecież mówię, że nie musicie Skąd postać jest czy gdzie żyje, to już Wasza sprawa. Moja jak to wykorzystam przy umiejscawianiu akcji
Pandora,
Ekhm ; p Ja się bardzo nie kierowałam. Ale ok, zmienię.
Wiktul,
Nie doczytałaś, bo jeszcze nie napisałem Prawdopodobnie będzie to gotycko-industrialna wersja Łodzi, choć nie musicie się tym kierować przy tworzeniu postaci.
Pandora,
Jak rozumiem gramy we współczesności. Jakieś konkretne miejsce akcji? Czy nie doczytałam?
Jedi Master,
to daj mi znać czy wolisz mojego żulo-brutala czy mroko-romantyka a będziesz miał mój miecz
Wiktul,
I wyjeżdżacie pewnie bez komputerów?

Sesja startuje na początku przyszłego tygodnia, jeśli będę miał dość postaci i jakoś one będą ze sobą się łączyć. Także czy wyjeżdżacie, czy nie, wyślijcie mi postacie do końca tygodnia, żebym wiedział co i jak, a potem albo dołączycie po powrocie, albo jednak dacie radę odpisać raz dziennie w swoich tematach, bo to jest minimum, którego wymagam przy sesji.
Pandora,
A kiedy startuje sesja? Bo ja strasznie chciałabym zagrać, ale za kilka dni wyjeżdzamy na jakiś tydzień ; p
Matthias Circello,
Jak dam radę to też mogę... ;p
Wiktul,
A masz jakiekolwiek pojęcie o którejkolwiek z klas postaci? Jakiś pomysł kim grać, choć nie wiesz na jakich zasadach?
Mortton,
Ja bym zagrał, ale nie mam żadnego pojęcia o systemie.
eimyr,
Jeśli kogoś ciekawią Magowie, to może się odezwać też do mnie. Nie żebym próbował podkopać autorytet Wiktula, nie śmiałbym, ale to mój ulubiony system i chętnie podzielę się wiedzą.
Wiktul,
Do Saz i wszystkich o podobnym problemie - napiszcie mi na gg lub PM kim chcielibyście grać, a ja postaram się Wam jakoś dopomóc materiałami Sami ocenicie, czy chcecie się bawić.
Ven'Diego,
Pandora,
Ja bym chciała, ale nie znam za bardzo świata ; p
Dany,
+1
eimyr,
Pierwszy!

[Dodano po 4 minutach]

To teraz czas przeczytać temat...
Wczytywanie...