Najlepsi towarzysze w Drakensangu i najlepsza część - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

blady2917,
Głos na Dark Eye, River of time ma lepszy tylko tryb ekspercki i balans przeciwników.
Najlepsi towarzysze w Dark Eye : Rulana - "uniwersalny żołnierz", poza tym ma twadry charakter co wobec cukierkowatości głównej postaci jest wielkim plusem.
Forgrim - kolejny twardziel, mamy go na niskim poziomie, więc sami go expimy i wybieramy przydatne umiejętności.
Gwendala - dobre wsparcie, radzi sobie z łukiem i czarami, przydatna też przy zbieraniu ziółek (zasadzki na drogach - poprostu miodzio)
W River of time : Fairys - dobre wsparcie, leczy, przyzywa, strzela. Czar przyzywający zwierzę-pomocnika dostał niezłego buffa w dwójce (niedżwiedż już na 6 poziomie), więc wymiata wszystko.
Mortton,
1.Zagłosowałem na The Dark Eye, bo w drugą część nie grałem.
2. Ulubieni towarzysze:
Traldar: Kozak jakich mało świetny wojownik. Po prostu niszczy wszystko.
Jost: Podoba mi się jego historia. I jest dobrym magiem.
Forgrimm: Jego komentarze mnie rozwalają. I w połączeniu z Traldarem są nie do pokonania.
krzyslewy,
Która część Drakensanga jest lepsza?
The dark eye - więcej towarzyszy, lepsza fabuła, więcej przedmiotów, lokacji i jest dłuższa
The river of time - naciągana fabuła, mało przedmiotów jednego rodzaju (np. broń szermiercza), mało towarzyszy, słabe zadania poboczne, krótsza
Głosuje na the dark eye
Kim są najlepsi towarzysze w drugiej części?
Najbardziej spodobał mi się Jaakon, reszta wydwała mi się nudna (może z powodu tego, że byli w poprzedniczce), Fayris nie miałem okazji poznać
Kim są najlepsi towarzysze w pierwszej części?
Gwendala - za wygląd
Jon von Anderstein - za przydatność i za to, że jest przymulony i często zamyślony
Fogrimm - za to, że jest krasnoludem i lubi walkę oraz piwo
Traldar - ma bardzo dobry miecz i jest rycerzem
Rhulana - za zadanie poboczne z jej udziałem, za to, że może nosić rzeczy dla amazonki i za przydatność
Dranor - za rozmowy z Gladys w domu i podrywanie kobiet
Gladys - za wygląd, rozmowy z Dranorem w domu i przyjazne nastawienie
Wczytywanie...