Problem z zadaniem Port Llast: Łowcy wilkołaków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Eldirian,
Dobra, nareszcie udało mi się skończyć to zadanie. Dziękuję wszystkim za pomoc(w szczególności Lionelowi ).Temat do zamknięcia.
Lionel,
Zgoła inaczej. Przy kodzie dm_spawnitem przedmiot pojawia się w miejscu aktualnie wskazywanym przez kursor, więc najlepiej ustawić go na trawce lub podłożu, a nie nad przepaścią bądź jakimś meblem.
Wiktul,
Kiedy wpisujesz kod, musisz zaznaczyć obiekt, na który ma wpłynąć. Tak jak przy kodzie na XXX ilości złota, nieśmiertelność czy podobne rzeczy, tak i tutaj prawdopodobnie kursor zmienia Ci się z rączki na gwiazdkę ze strzałką, jak podczas rzucania zaklęć. Musisz po komunikacie "Success" po prostu kliknąć na swoją postać, a ona otrzyma dziennik do ekwipunku.
Eldirian,
Dzięki za kod, ale mam z nim pewien problem.Otóż wpisuje go i pisze mi Success(w każdym razie coś takiego), ale nie pojawia się żaden dziennik(w ogóle nic się nie pojawia). Więc ja nie wiem .
Lionel,
W takim razie potrzebne jest oszustwo sprowadzające Dziennik sir Karathisa Ironhearta.

dm_spawnitem M2Q1ITKARJOURN

Aaaa, i tak dla ścisłości, to w stercie śmieci jest tylko kartka z dziennika. Sam dziennik musimy uzyskać od Karathisa.
Eldirian,
Byłem w tej jaskini jeszcze raz, ale dziennika znów nie znalazłem. Myślę, że bez kodów się nie obejdzie, bo nie mam pojęcia gdzie ten dziennik może być, a jak już mówiłem w kadzi wróżebnej także go nie ma. Poza tym chciałbym jak najszybciej wykonać to zadanie, bo wszystko inne już zrobiłem i pozostaje mi tylko udać się do Luskanu, a nie chce tego robić z niewykonanym zadaniem. W końcu to dodatkowe doświadczenie i złoto.
Wiktul,
Tak, dziennik Sir Karathrisa był w kupie kamieni czy jakiejś skrzyni tam za nim, a nie bezpośrednio u niego. Dopiero z tym dziennikiem i pierścieniem Karatrhrisa można tę misję przesunąć do walki z Czarnym Wilkiem i ostatecznie do zakończenia.
Bhaal998,
Sądzę, że już to robiłeś, ale powtórzę: W tej kryjówce zobacz dokładnie każdy zakątek, ten dziennik jest chyba w stercie kamieni czy gruzów, ale pewności nie ma. I może jak wróciłeś wtedy jeszcze raz do tej jaskini to się pomyliłeś i wlazłeś do innej...?
Eldirian,
Mam problem z zadaniem: (nazwa jak w temacie). Otóż odnalazłem wszystkich chłopców i dałem ich pierścienie Neurikowi(tak to się chyba pisze), a ten kazał mi odnaleźć tego Sir Ir...coś tam i Czarnego wilka. Odnalazłem tego pierwszego i powiedział mi, że Czarnym wilkiem jest Anther (nie wiem czy to się tak pisze, w każdym razie chodzi o tego co sprzedaje sprzęt przeciwko wilkołakom). No więc idę do Neurika mu o tym opowiedzieć, a tam jest tylko opcja dialogowa, że nie znalazłem jeszcze, ani Czarnego, ani Sir'a. Temu Antherowi też nic powiedzieć nie mogę. Przeczytałem w solucji, że muszę dać Neurikowi dziennik tego Sir'a, ale ja nie mam takiego w ekwipunku. Może to być związane z tym, że nie miałem na niego miejsca w chwili otrzymywania go. Ale w takim wypadku powinien leżeć tam w jaskini gdzie znalazłem Sir'a, lecz go tam nie ma. Sprawdzałem też w kadzi wróżebnej i tam również go nie znalazłem. Może to jakiś bug nie wiem, w każdym razie prosił bym o jakiś kod na ten dziennik lub coś podobnego. Liczę na szybką odpowiedz i z góry dziękuje za pomoc.
Wczytywanie...