Problem z instalacją patcha 1.2 eng - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Duczek*,
13 wyświetleń i nikt nie wie jak pomóc...?
Gość_Duczek*,
Witam wszystkich serdecznie
Mam nadzieję, że miejsce i nazwa tematu jest odpowiednia.

Mój problem przedstawia się następująco: ostatnio postanowiłem sobie odświerzyc Obliviona.
Miałem problemy z odistalowaniem go (dosyc częsty błąd z tego co się orientuję) dlatego wykasowałem klucz z rejestru, i usunąłem wszystko, tak jakby go nigdy na moim kompie nie było, aby uniknąc wszelkich problemów.
Po zainstalowaniu gry wgrałem od razu Obse, następnie próbowałem spatchowac Obliviona do wersji 1.2 (jako, że jest ona wymagana do Obse i większości modów), niestety napotkałem jak wiele innych osób komunikat o błędzie - nie można znaleźc starego pliku, znaleziono za to plik o takiej samej nazwie został znaleziony, żadne ulepszenia ni ezostały dokonane, jako, że zawartośc plików się nie zgadza. W internecie wyczytałem, że należy wgrywac patch 1.2 na czytego Obka, dlatego usunąłem obka, klucz z rejestru, pliki związane z Obkiem z my Games, oraz 7 plików związanych chyba z Obse programem Delete Doctor z Date, ponieważ normalnie nie dało się ich usunąc.
Próbowałem od tego czasu wielokronie zainstalowac Patch 1.2 na Czystego Obka, niestety bez skutecznie.
Patch 1.1 instaluje się normalnie

P.S. Nie mam żadnych problemów z grą w Obka po angielsku, jako, że znam angielski bardzo dobrze, dlatego, nie chcę wgrywac spolszczenia, jedynie spatchowac Obka do wersji 1.2.
Z góry dziękuję za pomoc
Wczytywanie...