George R.R. Martin w Poznaniu! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Zysk i S-ka Wydawnictwo*,
Zmiana podpisywania książek przez Georga R.R. Martina.
W Warszawie 15 czerwca będzie podpisywał książki o godzinie 17 w Traffic Clubie na ulicy Brackiej 25.
W Poznaniu 20 czerwca będzie podpisywał książki o godzinie 17 w Empiku na placu Wolności.
Do zobaczenia!
Gość_Zysk i S-ka Wydawnictwo*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sazanka dnia poniedziałek, 6 czerwca 2011, 18:54 napisał

No raczej nie każda pali materac ; p

A tak poza tym to nie czaję, może za słabo pamiętam ten fragment, bo rozdziały Sansy czytałam byle szybciej ; D
Pandora,
No raczej nie każda pali materac ; p

A tak poza tym to nie czaję, może za słabo pamiętam ten fragment, bo rozdziały Sansy czytałam byle szybciej ; D
Vitanee,
Powiedzcie mu jeszcze, że jak dziewczyna krwawi po raz pierwszy to to tak nie wygląda jak on to opisał <Sansa w "Starciu królów">
Matthias Circello,
krew, nie martw się, jeśli tylko będzie okazja, to go opieprzymy!
Pandora,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strateks dnia niedziela, 5 czerwca 2011, 09:28 napisał

Ja mogę Ci dać autograf, Sazanko!


Najpierw napisz coś pokroju Gry o Tron ; D
krew_na_scianie,
Bezczelność, omija również Łódź! Może będzie ktoś tak miły i powie temu panu (oprócz słodzenia, że wielkim pisarzem jest), by się streszczał z pisaniem pozostałych tomów sagi "Pieśni Lodu i Ognia"?
Strateks,
Ja mogę Ci dać autograf, Sazanko!
Trzeci Kur,
Aaaaaa! Dlaczego nie nosi czerwonego kubraczka i nie jeździ w saniach za reniferami?! :O
bosiaxd,
Aaaaaaaaaaa dlaczego omija Wrocław ?? xDDD
Vitanee,
Aaaaaaaaaaaaaaaaa dlaczego on omija Kraków?!?!?!
Matthias Circello,
Obawiam się, że wtedy nie doczekalibyście się kolejnej części książki.
Taramelion,
Na cycu dawaj! Chętniej zrobi...
Pandora,
Aaa ja też tam będę! Chcę autograf na pośladku <3
Taramelion,
Nie przynieś nam wstydu Matt.
Matthias Circello,
Jak go zobaczę na żywo, to się posikam ze szczęścia. Ni mniej, ni więcej. :x
Eni,
Tak tak, zapraszamy do Warszawy. Niech Pan Martin szykuje długopis, bo moja książka aż się wierci z niecierpliwości, żeby zdobyć autograf swojego taty
Ammon,

Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza 20 czerwca do Poznania na spotkanie z Georgem R.R. Martinem, mistrzem fantastyki, autorem m.in. powieści: "Gra o tron", "Starcie królów" czy "Ostatni rejs Fevre Dream".

20 CZERWCA, poniedziałek, godz. 17.00
KSIĘGARNIA ZYSK I S-KA WYDAWNICTWO
ul. Wielka 10, POZNAŃ
georg r.r. martin

Wizyta George'a R.R. Martina obejmie Warszawę i Poznań oraz Międzynarodowy Festiwal Fantastyki w Nidzicy w dniach 16-19 czerwca.

Wczytywanie...