[Nox] Grał Ktoś? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Również miałem przyjemność grać w NoX'a i muszę powiedzieć że gra jest super Każdą postacią grałem i chyba najtrudniej było knightem szczególnie w tym zamku, gdzie roiło się od magów Mile wspominam gierkę
Mistrz Krezysztof,
Eee a skąd można go wziąć?
Gość_warrior*,
ktos moze powiedziec ile ta gra ma rozdzialów, bo gram wojownikiem i doszedlem do 10, gierka jest fajowa i wciaga, ale juz powoli moglaby sie konczyc...
Gość_Raven*,
Czesc wszystkim Tez gralem w NOX-a i przeszedlem go nawet kilka razy Teraz tez bym sobie pogral ale mam problem bo plytki mi sie zniszczyly bo jak byly w odstawce to sie nie dbalo o nie a gralem z 5 lat temu w ta gierke... Instalowalem ale bledy mi wyskakuja i nie moge grac Pomozcie czy moze ktos wie gdzie moge zalatwic sobie NOX-a. Jak tak to piszcie na kaziu716@op.pl bede wdzieczny.
Ellevyn van Burning Flame,
Uaaa!!Nox!!Ulubiona gra z czsów dzieciństwa zarąbisty rpg!!Przeszłem go 3 posaciami 6 razy.Fajna giera
Livath,
Witam wszystkich,

NOX był i jest dla mnie jednym z lepszych gier akcji jakie do tej pory wydano. Tą grę przeszedłem wiele wiele razy i mi się nie znudziła. Tylko ostatnio płytkę zgubiłem i teraz szukam sklepu (ew. miejsca lub osoby) gdzie mógłbym tą gierkę kupić, ale zazwyczaj albo nie ma, albo chwilowo nie dostępna. Tak więc prosiłbym, gdyby ktoś znalazł taki sklep i by mnie o tym powiadomił byłbym bardzo wdzięczny. Mój e-mail livath@gmail.com

Wracając do samej gry to szczerze mówiąc przypomina mi Quake'a - tylko, że z owiele innej perspektywy... i szkoda, że taka krótka, i że pomysł nie został rozwinięty.
Gość_punio7*,
Też wiele razy przeszedłem noxa i jest to super gra, tylko szkoda że mało znana. Wiem tyle, że mi na Lanie nie działało kiedy miałem ehem "polską" wersję zainstalowaną. Chociaż powiem szczerze, ze angielska jest lepsza bo w Polskiej nie ma lektora a i w angielskiej przynajmniej coś zrozumiesz z dialogów
Gość_Guest*,
Siema ja mam tę grę i gram w nię kiedy mam wolny czas. tylko nie wiem jakim cudem w dziale gdzie widzialem scrreny z noxa są nowe potwory bo nigdy ich nie widzialem w grze. I jak mam zrobic zeby grac pzez lan bo mam kilka kompuw i se kupilem gre z dwoma plytami jedna jest do gry w singla a drugi w multi to pierwsz płyto moge tez w multi graci wyskakuje mi ze kazdy musi mieć własno kopie (a przecież mam ) help plx.


KROWOM STOP!


Gość_Guest*,
wszystkich fanów Noxa którzy maja zamiar jeszcze grac zapraszam na moją strone o Noxie
C E N S U R E D
Gość_Guest*,
a jak by ktos chcial cos odemnie to gg 8622509
Gość_Nox*,
Ja uwielbiam te gre... jest super przeszedłem ja 12 razy... i gram z kolegami po sieci w Nox Quest aad on gramy w 16 ... i jest fajnie jestesmy juz na 45 poziomie ... wypróbujcie
Angielska wersja : Nox add on
mcoil,
Chyba nawet na allegro tę ger widzialem, 10zł jak dobrze pamiętam
Gość_Guest*,
Witam jestem sam szukam tej gry nie moge jej nigdzie znalezc szukam w wysylkach wszedzie no nie ma nigdzie jesli ktos bedzie mial jakies info na temat tej giery to bardzo prosze zalezalo by mi na wersji PL jesli ktos cos bedzie wiedzial to bardzo prosze piszcie na maila grzejnikk85@o2.pl jesli ja sie cos dowiem napisze
mcoil,
Ja w tą gre jeszcze nie grałem, choć mam na to niemałą ochotę.

BTW To jest już chyba abondonware, poszukam, może uda mi się znaleźć tą gre na jakimś servie.
Gość_Guest*,
Ja kiedyś grałem w Noxa i podobał mi się wtedy bardziej od Diablo 2. Powiem tyle, gra jest super i opłaca się ją przejść wszystkimi gośćmi.
Gość_Fenix2112*,
Siema też sie wypowiem Nox to jedna z moich ulubionych gierek przeszedlem ją z 3 razy każda postacia naprawde polecam jest genialna mimo grafiki....szukam skad mozna by ja sobie skąbinowac mialem ją ale zgubilem.....mimo to jakby ktos sie natknął polecam naprawde!!
Konto usunięte,
jak w to gralem to mialem z 7 lat chyba ...
RaZielus,
JA przeszedlem i nawet pamietam filmik po zabiciu tej babki - jest inny dla kazdej postaci
Konto usunięte,
TEZ MI SIE BARDZO PODOBALA ale wyszly lepsze i bardziej wciagające
Ven'Diego,
Gra spoko.
Może troche daremna grafa, ale gra super.
Przeszedłem grę kilka razy łucznikiem i wojownikiem a magiem tylko raz, jakoś mi niewychodziło.
Wczytywanie...