Problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Jeśli masz edycję kolekcjonerską gry, to zgraj bezpośrednio z płyty.
Wszak najlepszy mod jest tam wyryty.
Jeśli zaś nie masz takowej, polecam poszukać na innych stronach.
,,Wieży Ramayitha" nie ufać za bardzo. Można się pogubić w ich mowach.
Stronę pewną pozwolę sobie polecić
http://strefarpg.pl/baldurs-gate-2-download-a1813.html
Zawsze z niej pobieram i nigdy nie narzekam.
Jednak na mój honor nie przyrzekam
chal1oye,
Ściągnąłem mod Ease of Use (z Wieży Ramayitha) ale chyba jest uszkodzony, bo przy próbie instalacji dostaję komunikat: Unable to find DIALOG.TLK in:dialog.tlk please run this program in your Infinity Engine game directory. FATAL ERROR: Failure<"Unable to find DIALOG.TLK">
No i po naciśnięciu entera koniec instalacji. ???
Gość_Irion*,
A ja w niego pocinałem jeszcze zanim się na rynku ukazał... Stary, kurczę, jestem
Lavo,
No ba

Baldur to klasyk.
Gość_Irion*,
Aha. Dzięki serdeczne. Myślałem, że to tylko mnie odbiło i po kilkunastu latach wpadło mi do łba pograć znów w Baldurka, a tu wielka społeczność okazała się...
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Irion dnia piątek, 29 kwietnia 2011, 00:01 napisał

Z mod-packiem Tweak Pack jest dokładnie to samo.


Tak jak masz napisane w errorze, musisz mieć te mody wypakowane w folderze z grą.
Gość_Irion*,
Z mod-packiem Tweak Pack jest dokładnie to samo.
Gość_Irion*,
Mam mały problem. Ściągnąłem mod Ease of Use (z Wieży Ramayitha) ale chyba jest uszkodzony, bo przy próbie instalacji dostaję komunikat: Unable to find DIALOG.TLK in:dialog.tlk please run this program in your Infinity Engine game directory. FATAL ERROR: Failure<"Unable to find DIALOG.TLK">
No i po naciśnięciu entera koniec instalacji.
Instaluję po wypakowaniu w folderze poza grą. Czy ja ten mod muszę wypakować w którymś z folderów Baldura? Próbowałem z wypakowaniem w Override i to samo. Może coś robię źle-nigdy jeszcze nie dodawałem modów do Baldurka.
Wczytywanie...