Polityczne RPG - chcesz zmienić ten kraj? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rolls,

Cytat



[size=24]Polityczne RPG[/size]
[size=11]"Nie ma nie-polityki. Wszystko jest polityką."[/size]


"Nigdy nie ukrywałem, że chcę zostać politykiem, czekam na decyzję władz PiS w związku z moją kandydaturą na listę wyborcza tej partii w wyborach europejskich" – powiedział politolog i komentator polityczny Marek Migalski pod koniec marca 2009 roku. Jak jego "droga polityczna" potoczyła się - wszyscy wiemy. Czy jednak kiedykolwiek zastanawiałem się na czym polega POLITYKA? Czy mogłeś, czy dopuściłeś sobie kiedykolwiek myśl, że możesz zostać POLITYKIEM? Stać przy fabryce w Tychach z Napieralskim, prowadzić konferencje prasową z premierem Tuskiem, albo okupować chodnik pod Pałacem Prezydenckim?

PRPG ci to umożliwi. Możesz stać się politykiem w 6 minut, tu i teraz. Otwiera to przed tobą ogromne możliwości: start w wyborach, komentowanie w mediach, udział w debatach, głosowania, a przede wszystkim udział w pracach rządu, a w przyszłości... mhm... kto wie? Może Prezydentura? Możesz także zostać dziennikarzem - wszystko zależy od ciebie. Wykreuj własną postać: biznesmena, lekarza, feministki albo rolnika i poprowadź swoją postać do sławy. Wystarczy, że interesujesz się polityką, albo co najmniej życiem sceny politycznej nie jest ci obce. Wystarczy, że się zarejestrujesz!

Gra rozpocznie się wraz z 1 kwietnia 2011 r. (to nie żart!). Od tego czasu to ty będziesz reprezentował scenę polityczną a bieżące wydarzenia będą kreowane przez GM (GM - Mistrz Gry). Masz szansę zmienić rzeczywistość - masz szansę na dobrą zabawę!

Zapraszamy!
www.prpg.com.pl

Kto pamięta e-sejm, PRPG 1.0 pamięta tę atmosferę. Można swobodnie pogadać o polityce, posiedzieć i pogadać o życiu, nauce, studiach. Wspaniała atmosfera i wspaniali ludzie.
Zapraszam! Zmień kraj w tej pełnej symulacji polityki.

Stwórz polityka!
Wczytywanie...