Blaster Obcych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

AdamusSY,
Dzięki Lavo, przypuszczam, że taka sama zasada obowiązuje we wszystkich rodzajach broni.
Lavo,
Jak masz broń i dodasz sobie do jej umiejętności, to damage wzrasta. Nie musisz jej znajdować później.
Jak będziesz miał 100% w broni i 100% sprawności broni, to pewnie zada tyle obrażeń.
AdamusSY,
Indignus, z tego co rozumiem, im więcej posiadam punktów doświadczenia w kategorii "broń energetyczna", tym więcej będzie miał punktów obrażeń w momencie jego znalezienia? W takim razie chyba lepiej będzie trochę nabić najpierw tych punktów a potem udać się po Blastera.
Czy przy 100 punktach w broni energetycznej Blaster ma 100 punktów obrażeń???
Czy znajdując Blastera np teraz, jak mam ok 62 punkty w "broni energetycznej" a on ma 62 punkty obrażeń, i nabijając stopniowo punkty "broni energetycznej" to czy punkty obrażeń w Blasterze będą też rosły???
Czy zasada z punktami obrażeń rożnych rodzajów broni również zależy od punktów w danych kategoriach broni w momencie znalezienia poszczególnych rodzajów broni???
Czy w posiadanych już broniach będą rosły punkty obrażeń wraz ze stopniowym wzrostem punktów w rożnych rodzajach broni (np, lekka, ciężka, energetyczna, itd)???
Z góry dzięki bardzo za pomoc.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik indignus dnia czwartek, 7 kwietnia 2011, 14:01 napisał

A co do tego że gra jest super... Ktoś by miał na ten temat wiele do powiedzenia... I ten ktoś wie o co chodzi


=]

Ano, samo naprawianie broni w tej grze jest bzdurne. Jak może być coś sprawne w 20%? Albo 30% zepsucia?
W realnym świecie albo coś działa albo nie ;P Szczególnie jeśli chodzi o broń, która w Falloucie3 psuje się śmiesznie szybko (już po kilku strzałach zaczyna się psuć). Gdyby tak było w rzeczywistości, to na WWII ludzie lataliby z gołymi pięściami...

Poza tym zbyt szybko osiąga się maximum w danym skillu...



A bardziej na temat: Musisz szukać pośród sprzedawców i znaleźć takiego, który najlepiej naprawia.
Ewentualnie pokombinować ze skillem naprawy.
indignus,
Obrażenia broni zależą od stanu w jakim broń jest(w Alabamie zadają dużo, w Teksasie mniej), czyli innymi słowy jak bardzo zepsuta dana broń jest. Poza tym, liczy się jak bardzo zaawansowana jest postać w posługiwaniu się danym typem uzbrojenia. Im mniej punktów masz w umiejętności Broń Energetyczna, tym mniejsze obrażenia będziesz zadawał.

Co do drugiej części postu, związanej z tym czy broń da się naprawić żeby zadawała te 100 obrażeń. Tak. Z tym że jest jeszcze coś. Mianowicie, postać musi mieć umiejętność Broń Energetyczna na 100%(czyli de facto "patrz dwa zdania wyżej" ). Każda broń zadaje swoje maksymalne obrażenia tylko w przypadku kiedy jest w pełni sprawna(naprawiona maksymalnie), oraz postać ma odpowiednią umiejętność podniesioną do maksimum.

A co do tego że gra jest super... Ktoś by miał na ten temat wiele do powiedzenia... I ten ktoś wie o co chodzi
AdamusSY,
Witam wszystkich, w Fallout 3 gram od niedawna (przez przypadek) a szkoda, bo gra jest super! Mam pytanie w sprawie Blastera Obcych, długo szukałem tego cacka aż w końcu znalazłem. Natomiast chodzi mi o ilość punktów obrażeń tej broni? Jak szukałem lokalizacji tej broni w necie, oglądając różne filmiki na YouTube to zauważyłem, że po zabraniu broni przez rożne osoby, ilość punktów obrażeń była rożna, jedni mieli 77, inni zaś aż 88. Ja ją znalazłem i zaglądam w ekwipunek a tam tylko 62 punkty obrażeń! Od czego to zależy? Od posiadanego poziomu w grze? Mam wybrać się po nią później mając wyższy poziom? Czy jest możliwa naprawa tej broni aby uzyskać 100 punktów obrażeń?
Jest też Ognista Lanca, ale jej znalezienie lub zobaczenie rozbijającego się statku obcych jest praktycznie niemożliwe.
Dzięki wszystkim za ewentualna pomoc, pozdrawiam.
Wczytywanie...