Wasze portrety postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lavo,

Cytat


A Twój portrecik mi nie działa, Lavo


Jak nie działa? Te dwa niepoprawione? Muszą działać. Chyba, że przy wrzucaniu na ImageShack się coś przestawiło, bo twój też mi nie działał (musiałem zapisać go ponownie jako BMP).


[EDIT]
Ta, zamiast BMP, to imageshack zapisał jako PNG. Chyba w paincie można nawet zapisać ponownie jako BMP i powinno działać.
Kresselack,
Mi udało się znaleźć jeden naprawdę zadowalający i niezłej jakości portret dla kobiety. Osobiście używałem go dla klasy zabójca/mag z rasą diabelstwo (ustawiłem Shadow Keeperem).

Duży obrazek:


Mały obrazek:


[Dodano po 6 godzinach]

A Twój portrecik mi nie działa, Lavo
Lavo,
Zrobiliście jakieś własne portrety postaci? Może znaleźliście gdzieś w internecie jakieś ciekawe portrety, nadające się dal naszej postaci? Wrzućcie tutaj

Mały portret powinien mieć rozmiar 38x60 i być 8bit-ową BMP. Nazwa powinna mieć nie więcej jak 7 liter, a ostatnia z nich musi być "S", np warriorS.bmp
Duży portret powinien mieć rozmiar 110x170 i być 24bit-ową BMP. Nazwa powinna mieć nie więcej jak 7 liter, a ostatnia z nich musi być "L", np warriorL.bmp


Ja znalazłem dość fajny rysunek, nadający się dla postaci złodzieja. Trochę go edytowałem i wyszło mi coś takiego:

Mały obrazek:


Duży obrazek:





Wstawiam poprawiony graficznie portret. Jest nieobrobiony (zły rozmiar, trzeba przyciąć):
Wczytywanie...