Tnąca się gra - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

juuds,
Prawda jest taka że gothic to stara gra a technologie coraz nowsze... Starsze gry nie są niestety przystosowane do nowych technologii.
Oli,
Sprawdź czy nie masz jakiegoś malware, który w ramach jakiegoś botnetu zżera Ci zasoby. odłącz neta i sprawdź czy problem dalej występuje
geralt55,
Dzięki Wam za odp coś może wykombinuje
Bhaal998,
Możliwe, że już to wiesz, ale Gothic jest taką grą, że niestety nie lubi bardzo nowych komputerów. Im bardziej zbliżone masz parametry do zalecanych wymagań tym lepiej. Z tego co wiem istnieje patch, który ten problem likwiduje niestety nie mam w tym momencie linka - jak będę miał dam ci znać.
Lily,
Może zainstaluj jakieś starsze sterowniki do karty graficznej? Albo ustaw zgodność gry z jakimś starszym systemem (98/2000), bo podejrzewam, że to przez Windows 7, bo on ma problemy ze starszymi grami...
geralt55,
Witam. Odkąd posiadam nowy komputer czyli już dobre 3 lata prawie (czyli w sumie już stary) mam problem z grami RPG a najbardziej z Gothic (wszystkie wersje). Gra nie miłosiernie mi się zacina, muli i w ogóle "kaszana" nie gra... Może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć mi na to jakże nurtujące mnie pytanie, które mnie prześladuje od dłuższego czasu
(ps. Wiedźmin chodzi bez problemu).

Specyfikacja sprzętu:
1. Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz,
2. Płyta główna: GIGABYTE S-series (chyba nie będzie potrzebna)
3. 2GB ramu
4. Karta Graficzna NVIDIA GALAXY GeForce 8800GT (512mb)
5. Windows 7 (64bit)(zaktualizowany)
6. Wszystkie wersję gry.


ps. czy to może być wina DirectX? mam 10. (taki karta obsługuje).
jak przełączam na 9 to się bardziej tną również gry typu Hellgate London a na 10 lekko chodzą...
Wczytywanie...