The Pride of Taern - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Beron Heavyhand,
Ja generalnie robię dużo w Taernie Miałem szczęście, że biuro Taerna i Whitemoona jest w moim mieście, czyli we Wrocławiu. W 70% czasu pracy animuję. Animuję mobki, różne elementy na mapkach i ogólnie co się da. Niedługo flash ma wprowadzić porządne zmiany i będzie można porobić o wiele lepsze efekty, lub pracować w 3D, by nie muliło kompa. Animuję, trochę questów napisałem, ustawiałem wszystkie dźwięki i muzykę od Skorupy i często mieszam w technicznych sprawach, gildie ustawiam na przykład, krainki, cokolwiek. Wszechstronny jestem Na dodatek sam czasem gram w Taerna, co ciekawsze dowiaduję się przy grze takich rzeczy, które pomagają mi wymyślać 2x lepsze motywy do gry. Ale jak wiadomo, praktyka jest ważniejsza od teorii
Sosna,
Ciągle nie mam czasu żeby do tego przysiąść, a prezentuje się super, a ty Beron bierzesz udział w rozwoju tego projektu? Pochwal się
Beron Heavyhand,
Ee tam, drygu (szef-programista) powiedział, że to same bzdury

Oto obiecany screen z gildii:
Matthias Circello,
Skasowałem posta o bocie. xD Umknął.
Beron Heavyhand,
Gościu Marianie - dzięki za pokazanie bota administracji Ale mam złą wiadomość: nie pobawicie się już nim.

Witam. Przybyłem ogłosić, że od kilku dni Taern śmiga po wielkiej aktualizacji. Dodaliśmy muzykę i dźwięki (które robił dla nas Adam Skorupa - kto grał w Wiedźminy, ten powinien wiedzieć ), siedziby gildiowe, kilka nowych zwierzaków a niebawem dodamy dużo nowych lokacji. I tu ukłon w stronę fanów Icka (w tym i mnie ) - będą to krainy całkowicie skute lodem. Poza tym usprawniliśmy system w pewnych miejscach, by m.i. nie dało się tworzyć takich botów, jak ten który reklamuje nasz gość
Później wrzucę screen z gildii.

Zapraszam!
Sosna,
Od dawna w żadne mmorpg nie grałem, a to mi na kilometr zajeżdża IWD... no spróbować wypada
FrednesVD,
The Pride of Taern to najlepsza gra w przeglądarce internetowej lepszej nie widziałem

[Dodano po 3 godzinach]

Kozacko to mało powiedziane jeszcze lepiej i chce zachęcić wiele innych ludzi to grania
-snip-

[Dodano po 14 minutach]

The pride of Taern to najlepsza gra w waszych prrzedglądarkach internetowych radze zagraj

-snip-


Beron Heavyhand,
Można ewentualnie narysować stopą albo zębami, jeśli ktoś rąk nie posiada Ale dobra uwaga, mój błąd.
Pandora,
Nie ma czegoś takiego, jak rysowanie nie-ręczne ; p

Ładna wizualnie, widziałam też przez ramię Matta intro i kilka losowych stron, chyba z ciekawości sobie ją później pooglądam : )
Matthias Circello,
Eeeejże. Gra prezentuje się kozacko, przynajmniej w ciągu pierwszych kilku minut. Więcej powiem jak trochę pogram.
Beron Heavyhand,
Widzę, że nie macie jeszcze tematu o Taernie, więc zareklamuję
Taern, to przeglądarkowa gra mmorpg. Wykonana jest w starym stylu, wszystkie grafiki rysowane ręcznie, ciekawe zadania i rozbudowany system walki, przy którym często trzeba pomyśleć, by pokonać wroga. Jestem współtwórcą tej gry od jakiś dwóch miesięcy, czyli od kiedy oficjalnie była premiera.
Adres gry: http://www.taern.pl/
Wczytywanie...