Sesja Wiedźmin PBF - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Irytek,
Młotka. M40K to nie moje klimaty
eimyr,
Chyba w innym temacie.
Wiktul,
Wszak napisał WFRP
eimyr,
Młotka czy Młotka40k?
Irytek,
W dedeka, młotka i wiedźmaka wchodzę w ciemno. Jestem zainteresowany.
Wiktul,
To przy okazji, mając trochę czasu do stracenia, przejrzyj sobie tę sesję i daj znać, czy byłbyś zainteresowany udziałem w ewentualnej kontynuacji
Jeśli hasło nie jest jeszcze zdjęte, to brzmi ono Warhammer
Irytek,
Dnd. Neuro boję się nawet zaczynać, choć mam pomysł na postać nie znam świata NS.
Wiktul,
Zapytam raz jeszcze - tylko Wiedźmin i Młotek?
Irytek,
Prztyczka zrozumiałem.

A szkoda.

Hiena cmentarna Over and Out.
eimyr,
Witamy w grupie GameExe Gravediggers. Temat sprzed roku? Nie, tej sesji już nie ma, a ja raczej nie będę prowadził następnego wiedźmina.
Wiktul,
Akurat ta sesja już sczezła Możesz przejrzeć sobie wszystkie sesje w "Zakończonych", a jeśli na którąś jest założone hasło, to uderzaj do prowadzącego. Nie skusiłbyś się na coś innego?
Irytek,
Wiem, że temat stary, ale czy sesja jeszcze trwa, bo jak mawiała pewna dziewuszka "choćmy skopać kilka dup". Zagrałbym w wiedźmaka.
Ati,
To ja chwilowo odpuszczę, bo mogę nie mieć czasu. Poczekam grzecznie na zabawę z Wiktulem 8)
eimyr,
Nie chcę statsów. Chcę opis postaci, taki, jaki uznacie za słuszny. Niech każdy napisze w swoim stylu i napisze to, co uważa, że powinienem wiedzieć. Ja będę na tej podstawie wiedział jak chcecie grać. Zobaczę skoksany opis broni i technik szermierczych - zrobimy nieco więcej akcji. Rozbudowane manieryzmy i opis charakteru górujący nad resztą - będą interakcje z NPCami, relacje międzyludzkie. Zobaczę dopracowaną i porządnie wymyśloną historię postaci, to będzie dla mnie znak, by do niej nawiązywać. Gambatte!
Pandora,
Może moje pytanie będzie skrajnie głupie, ale co o tych postaciach Cię interesuje? ; p Robiłam kartę postaci ze trzy razy w życiu.
eimyr,
Okej. To już chyba tyle. Na początku powiem tylko, że ze względu na zarąbistą Waszą odpowiedź, co mile łechce moją próżność, muszę pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. Mamy 11 osób chętnych i dwie rezerwowe - Krixa i Wiktula - którym, niestety, podziękuję. Pozostałe 11 osób - nie wiem co z Wami zrobić, bo może być mi strasznie trudno odpowiadać 11 osobom naraz. Jeśli ktoś ma wątpliwości, albo się rozmyślił, nie mam nic przeciwko, chwilowo. Póki co, powstało subforum, a Wy klećcie sobie swoje postacie - możecie mi je już wysyłać przez PM na forum. Chciałbym mieć większość w okolicach końca tygodnia, żebyśmy mogli ruszyć z kopyta. Co zrobić, żeby się wyrobić - zobaczymy. Hasło do subforum dostaniecie ode mnie PMką albo przez GG do kogo mam. Howgh!
czreq,
Jeszcze ja! Chwilowo mam słabą znajomość książkowego wiedźmina, ale mam nadzieję, że sobie go szybko odświeżę.
Spiegel,
Pick me, pick me
Ardis,
Też chętnie bym zagrał. Książki czytałem, w PCtowego wiedźmaka nie grałem. Uprzedzam, że mam bardzo małe doświadczenie w tego typu grach, ale lubię pisać Więc jak uważasz
Eni,
to ja też bym chciała
Wczytywanie...