Rebus w Odciętej Dłoni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Tak zobrazuję:

Pyk
Trzeci Kur,
To może machnąłeś się w kierunkach? Czasem zdarza się zupełnie przypadkiem.
Ahleage,
Widziałem tą solucję. Wciskam jak pisze. Nie działa.
Medivh,
Generalnie pentagram ma 5 kątów, a więc wszystko gra Wycinek z mojej solucji:

Cytat

Pierwsze miejsce jest wejściem do Wieży Magów – rebusem, o którym wspominał Vese. Musisz tu nacisnąć w odpowiedniej kolejności portale. Jeżeli pomylisz się, zostaniesz obrzucony magicznymi sztyletami i będziesz musiał klikać od początku. Prawidłowa kolejność to: północny, południowo wschodni, zachodni, wschodni, południowo zachodni i jeszcze raz północny. Utworzy się pentagram, a ty zostaniesz przeniesiony na 1 piętro Wieży Magów.
Ahleage,
Icewind Dale II przeszedłem już jakieś 2-3 razy, więc nie spodziewałem się żadnych merytorycznych problemów tym bardziej, że jest to gra raczej prosta i niewymagająca wielkiego zastanawiania się. Jestem więc bardzo zdziwiony, że utknąłem w pewnym momencie. Chodzi mi o to, jak powinienem dostać się do Orricka w Odciętej Dłoni. O portale w wieży maga. Widzę ich tylko 5, żadnym sposobem nie jestem w stanie utworzyć tego pentagramu( próbowałem klikać każdy z nich dla pewności, że na pewno nie ma możliwości by tego rozwiązać). Wykonałem wszystkie zadania jakie były możliwe do tego etapu gry. A by było jeszcze zabawniej, bojąc się, że to błąd ( taki sam zdarzył mi się kiedyś w wulkanie w dniu czwartym, Król Lohar po wydaniu rozkazu ifrytom zabicia tego kapłana [Thorraskuska] nie zawalił przejścia, przez co nie mogłem opuścić tego poziomu. Musiałem grę wczytać przed tym zanim w ogóle udałem się do oka smoka, wykonałem wszystko tak samo i błąd nie nastąpił ponownie ) wczytałem grę do momentu gdy znajdowałem się na polach Rzezi.

Nie mam pomysłu co robić. Może zapomniałem o czymś ważnym co pozwoli mi aktywować ten 6 portal ( północny o ile mnie pamięć nie myli )i wygrać grę. Głupia sprawa, bardzo lubię walkę z Isairem i Madae i chciałbym ją odbyć. Uprzedzając jeszcze niektóre pytania, nie zrobiłem żadnej sieczki w Odciętej Dłoni zabijając tylko tych których musiałem i otrzymałem zadanie odnalezienia Orricka przez tego czerwonego maga.


Strasznie nie lubię prosić o pomoc w takich sprawach, dotychczas we wszystkich gierkach tego typu radziłem sobie sam bez większych problemów
Wczytywanie...