wizja ivvara, khelrag oraz świecąca ciecz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Spróbuję odpowiedzieć Tobie na te pytania:

Ad1 Może być to błąd w grze ,ale tu niestety Tobie raczej nie pomogę bo sam ani razu nie budowałem świątyni w Warowni.

Ad2 Zrobiłeś z Khelgara mnicha chociaż ja zostawiłbym go jako wojownika, ale trudno gusta są różne a o gustach się nie dyskutuje.
Rozwijając go jako mnicha proponowałbym tak
-jako cechy rozwijaj mu mądrość-od niej zależy u mnichów KP
-atuty: uniki,mobilność,ulubiona broń walka bez broni,atak z doskoku i inne, które podniosą umiejętności w walce np.ulepszona ulubiona broń -walka bez broni,mocna budowa,krytyczne trafienie -walka bez broni

Szkoda, że postanowiłeś rozwijać go jako mnicha ,bo w czasie akcji III rozdziału dostajesz fajny młot dla niego.

Ad3.
Musisz udać się do lasu Zmierzchu wejść do jaskiń goblinów i udać się tam do pomieszczenia wraz z Grobnarem tam gdzie znajdował się klejnot. W tym samym miejscu jest sadzawka i po podejściu do niej bliżej Grobnar powie że jest ona interesująca i weźmie z niej próbkę a to będzie fiolka z świecącym płynem

Pozdrawiam
rybak,
Mam takie pytania,
1.znalazłem bowiem tą broń o której mówi ten kapłan z kościoła w warowni i jak podszedłem do niego to nie da się zaliczyć zadania, mimo że broń mam posiadam i władam. Proszę i pomoc czy coś robię źle?
2. Kelgar stał się mnichem;/ jak go rozwijać aby był tak zajedobry jai był;] nie znam się zabardzo dlatego proszę o dobre "ścieżki" dla niego
3. I takie z innej beczki, gdzie dokładnie leży świecący płyn do uruchomiena konstrukta. Byłem tam z Grobnarem i nic mi nie znalazł, tzn najpierw byłem bez niego, rozwaliłem co trzeba i kamien oddałem tej lasce z polany, potem wróciłem tam z grobnarem i nic nie znalazł.
Wczytywanie...